İstanbul Ticaret Sarayı'na büyük ilgi

Saray Grup'un İstanbul'un en önemli ticaret merkezlerinden Giyimkent'te inşa ettiği İstanbul Ticaret Sarayı, yatırımcıdan büyük ilgi gördü. Projenin kiralamalarında yüzde 70'lik orana ulaşıldı.

İstanbul Ticaret Sarayı'na büyük ilgi

Saray Grup imzasıyla İstanbul Avrupa Yakası'nın en önemli ticaret merkezlerinden biri olarak tabul edilen Giyimkent'te hayata geçirilen İstanbul Ticaret Sarayı, yatırımcıdan büyük ilgi görüyor. Toplamda 175 mağaza ve 500'e yakın ofis alanında meydana gelen merkezin yüzde 70'inde kiralama işlemleri tamamlandı. İstanbul Ticaret Sarayı'na çok sayıda kurumsal firmanın ilgi gösterdiğini söyleyen Saray Grup Yönetim Kurulu Üyesi Talin Saraylı Dikici, projenin ve lokasyonun iş dünyası için ekonomik ve stratejik imkanlar sunduğunu belirtti. Dikici:

"İş dünyasının yeni merkezinde yer almak isteyenler için kaçırılmayacak bir proje olan İstanbul Ticaret Sarayı, lokasyon gücü ve ayrıcalıklı mimari yapısı ile tüm ticari kuruluşların bir araya geldiği, yepyeni bir ticaret merkezi oldu." dedi. 

İstanbul Ticaret Sarayı'na büyük ilgi

İstanbul Ticaret Sarayı
Greenist konut ve ticari blok projesinin ardından İstanbul'un en önemli ticaret merkezlerinden biri olarak kabul edilen Giyimkent'te inşa ettiği İstanbul Ticaret Sarayı'nda da büyük bir karşılaşan Saray Grup, bu projede birim metrekare fiyatlarının 25 TL olarak belirlendiğini açıkladı. Farklı büyüklük seçenekleri ile dikkat çeken kiralık ofislerde, 23 metrekarelik bir ofis alanı olduğu gibi, kurum ihtiyacına göre ofislerin birleştirilecek kullanımına da olanak tanınıyor. 

İstanbul Ticaret Sarayı nerede?
TEM Otoyolu, Atatürk Havalimanı ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne oldukça yakın bir lokasyonda hayata geçirilen İstanbul Ticaret Sarayı, 2017 yılında tamamlanacak. Proje ayrıca, Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro hattına da elverişli ulaşım mesafesinde konumlanıyor. 

Firma Bilgisi: Saray Grup
Proje Bilgisi: istanbul ticaret sarayı