İstanbul Tower 205 projesi Dubai'de görücüye çıktı

Metal Yapı Konut ve Yeşil GYO ortaklığı ile hayata geçirilen istanbul Tower 205 projesi Dubai'de görücüye çıktı

İstanbul Tower 205 projesi Dubai'de görücüye çıktı

Metal Yapı Konut ve Yeşil GYO ortaklığı ile hayata geçirilen istanbul Tower 205 projesi Dubai'de görücüye çıktı. Avrupa Yakası Levent Büyükdere Caddesi'nde yükselen proje şasman öncesi yatırımcılar için büyük fırsatlar sunuyor. 

2 bloktan meydana gelen İstanbul Tower 205 projesinin 220 metre yükseklikteki kule bloğunda 52 ofis katı, 20 metre yükseklikteki podyum bloğunda ise teras kullanımlı ofisler ve dükkanlar bulunuyor. 

Projede toplam 6 bin metrekare kullanım alanına sahip konferans salonu, 300 kişilik oditoryum, 105 kişilik 22 adet toplantı salonu yer alıyor. 

Proje, işinize ve şartlarınıza göre şekillenen ve birleştirilebilir ofislere de imkan tanıyor.  Panoramik cephe mimarisi ile İstanbul Boğazı ve Haliç’i aynı anda oldukça geniş açıdan gören projenin podyum bloğundaki yatay ofislerde gün ışığı, koridorlardan ofislere kadar ulaşıyor. 

SOM Mimarlık imzası taşıyan İstanbul Tower 205 projesi İstanbul Boğazı ve Haliç manzarasına hakim bir konumda yükseliyor. LEED Gold Sertifikası alacak şekilde projelendirilen İstanbul Tower 205, A++ ofis özelliklerine sahip. 

Dubai CityScape Fuarı'nda Körfezli yatırımcılar ile buluşan İstanbul Tower 205 fiyatları, ödeme planı, teslim tarihi gibi detaylar önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. 

 

Firma Bilgisi: Metal Yapı Konut
Proje Bilgisi: İstanbul Tower 205