İstanbul Tüccarlar Kulübü büyümeye devam ediyor

İstanbul Tüccarlar Kulübü Taşyapı ev sahipliğinde sektörel bir buluşma gerçekleştirdi

İstanbul Tüccarlar Kulübü büyümeye devam ediyor

3 Temmuz 2014 / Emlakwebtv
Üyelerinin iş ve yatırım ortamını iyileştirerek rekabet gücünü arttırmak için sosyal, kültürel ve akademik çalışmalar yapmak amacı ile faaliyet gösteren İstanbul Tüccarlar Kulübü, aylık olağan toplantısını Taşyapı ev sahipliğin de gerçekleştirdi.

Bünyesinde 2’ci ve 3’ncü kuşak sektör temsilcileri, kurumsal firmalarda üst kademelerde görev yapan profesyonel yöneticiler ve akademisyenler bulunan İstanbul Tüccarlar Kulübü aylık olağan toplantısını, Taşyapı Yönetim Kurulu Üyesi Ece Turanlı’nın ev sahipliğinde Taşyapı’nın Four Winds projesinde gerçekleştirdi.

Geçmiş nesillerden devraldıkları iş süreçlerini günümüz iş koşullarına, sosyal yaşama ve ticaret etiğine bağlı kalarak adapte etmek isteyen bireyler için ortak bir platform yaratan İstanbul Tüccarlar Kulübü’nün aylık olağan toplantısı ev sahibi Turanlı, “Bu derneğin hem ülkemize hem markalarımıza hem de bana büyük katmadeğer sağlayacağı inancındayım. Bu bağlamda kendilerine ev sahipliği yaparak olası işbiriklerimizi değerlendirdik” dedi.

Toplantı esnasında ülke ve dünya gündemi hakkında değerlendirmede bulunan İstanbul Tüccarlar Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı İlker Önel, amaçlarının üyelerinin iş ve yatırım ortamlarının iyileşmesini sağlamak olduğunu belirterek, “İstanbul Tüccarlar Kulübü değişen ekonomik koşullarla birlikte sürdürülebilir bir rekabet avantajı yaratıp bu bağlam da karşılaşılan sorunlara çözümler üretmektedir” dedi. Önel, her biri kendi sektörünün önde gelen temsilcilerinin, akademisyenlerinin başkanlık ettiği çalışma komisyonlarının ne denli faydalı olduğuna değinerek, İstanbul Tüccarlar Kulübü’nün Türkiye’ye ve İstanbul’a değer sağlayacak etik ticaret ile bağdaştıracak her türlü girişimi destekleyeceğini belirtti.