İstanbul’un doğaya açılan kapısı, Terrace Doğa

Zekeriyaköy, bölgenin değerini şimdiden katlayan 3. köprü ve 3. havalimanı projeleri ve Terrace Doğa projesi ile daha kazançlı bir gelecek vaat ediyor

İstanbul’un doğaya açılan kapısı, Terrace Doğa

27 Kasım 2013 / emlakwebtv
Zekeriyaköy, bölgenin değerini şimdiden katlayan 3. köprü ve 3. havalimanı projeleri, Kuzey Marmara otoban yolunun yanı sıra yeni ulaşım projeleri ile kazançlı bir gelecek vaat ediyor. Artık daha kazançlı, daha prestijli ve ulaşımı kolay hale gelen Zekeriyaköy’ün en modern projelerinden Terrace Doğa, doğru zamanda, doğru yatırım yapmak isteyenler için biçilmiş kaftan.

Terrace Doğa ile Zekeriyaköy’ün doğal atmosferinde yaşamak mümkün
Terrace Doğa ile Zekeriyaköy’ün muhteşem doğal atmosferinde yaşamak mümkün. Üstelik İstanbul’un sunduğu sayısız olanakla birlikte…. Terrace Doğa ile şehrin en kaliteli eğitim ve sağlık kurumları, önde gelen alışveriş merkezleri ve Maslak, Levent gibi en önemli finans merkezleri arasında sadece dakikalar var. 2012 yılında faaliyete giren Maslak-Çayırbaşı Tüneli ile Maslak-Zekeriyaköy ulaşım daha kolay.

Zekeriyaköy'ün huzur dolu atmosferinde, benzersiz 36 çok özel villa
Doğadan ilham alınarak tasarlanan Terrace Doğa, İnanlar’ın ünlü Terrace konseptine özgü tüm estetik çizgileri ve sınırsız ayrıcalıkları barındırıyor… Şehrin yanı başında, sizi sarmalayan doğanın içinde derin bir ahengin gizlendiği huzur dolu bir yaşamla sizleri bekliyor. Her detayı, sizin ve ailenizin keyif alması için tasarlanan Terrace Doğa’da yepyeni bir yaşam hayata geçiyor.
Güvenli ve keyifli bir yaşam için Terrace Doğa’da otoparklar ve tüm araç ulaşımı yer altından sağlanacak

Site içinde golf araçları ile sessiz ve rahat ulaşım sağlanıyor. Yaşam alanlarının altında yer alan kapalı otoparklar ve tüm araç ulaşımını yer altından sağlayan yenilikçi yapı ile güvenli ve keyifli bir yaşamın kapıları aralanıyor.

Terrace Doğa tüm detayları ile yeni hayatınıza yön verecek
Terrace Doğa’da yaşamınıza keyif katacak tüm detaylar düşünüldü. Yetişkin ve çocuk açık yüzme havuzu, sauna, güneşlenme terası, çok amaçlı salon, çocuk oyun odası ve fitness center gibi sayısız ayrıcalık yemyeşil doğanın kalbinde yaşanmayı bekliyor.
Dış cephe kaplamaları kompozit ahşap laminat, dış doğramaları Feniş alüminyum olan Terrace Doğa’nın çatılarında da Brass kiremit kaplama kullanıldı. Seçilen tüm malzemeler ile yaşam alanınızda konfor, estetik ve kalite hiç eksik olmayacak.
Terrace Doğa’da kalite, aynı şıklıkla iç mekanlarda da hisediliyor. Nolte mutfak mobilyaları, mutfak mobilyaları ile uyumlu Siemens marka ankastre set, Vitra marka banyo vitrifiye ve armatürleri ile seramik ıslak zeminler, zemini ahşap lamine parke ile kaplı antre ve koridorlarla seçkin yaşam alanları inşa ediliyor.

Vailant marka kombi sistemlerinin kullanacağı villalarda kışlar çok sıcak ve rahat geçecek. 7/24 kapalı devre güvenlik kontrol TV sistemi, akıllı güvenlik uyarı sistemleri ve tüm villalarda site güvenliği ile irtibatlı görüntülü intercom ile güvenliğin eksiksiz olarak sağlandığı villaların her odasında çok kanallı ücretsiz yayın hizmeti sunuluyor.

Terrace Doğa’da 36 çok özel sınırlı sayıda villalar
Sadece 36 seçkin villadan oluşan Terrace Doğa, sınırlı sayıda yaşam alanıyla sadece Zekeriyaköy’de değil, tüm İstanbul’da eşine az rastlanır fırsatlar sunuyor. Gayrimenkul değerlerinin her geçen gün arttığı Zekeriyaköy’de, İnanlar güvencesiyle kazançlı bir yatırım, keyifli bir yaşam için harekete geçmenin şimdi tam zamanı…

Terrace Doğa projesi hakkında detaylı bilgi için:www.terracedoga.com

Proje Bilgisi: Terrace Doğa