İstanbul'un resmini çizebilir misin?

Tahincioğlu Gayrimenkul, #istanbuluresmet Facebook uygulaması ile İstanbul’un eşsiz manzaralarını sosyal medyadaki takipçileri ile resmetti

İstanbul'un resmini çizebilir misin?

Tahincioğlu Gayrimenkul, #istanbuluresmet tag’i ile paylaşılan İstanbul’un eşsiz manzaralarının resmedildiği tüm Instagram fotoğraflarını, resmi Facebook hesabı olan https://www.facebook.com/TahinciogluGmk?fref=ts adresindeki “#istanbuluresmetsemet” uygulamasında takipçilerinin beğenisine sundu. 11-22 Eylül tarihler arasında yayında kalan uygulama ile kullanıcılar, “İstanbul’u en iyi ben resmederim!” diyerek İnstagram hesaplarından paylaştıkları fotoğraflarını yarışmaya dahil ettiler ve en yüksek oyu kazanmak almak için yarıştılar.

Tahincioğlu Gayrimenkul resmi Facebook hesabında yer alan uygulama, bir yandan İstanbul’un “şimdiki zaman” albümü niteliği taşırken diğer taraftan da sosyal platformlar üzerinden takip edilebilen “sosyal fotoğraf sergisi” özelliği ile de dikkat çekti.
Tahincioğlu Gayrimenkul, Facebook uygulaması sayesinde, farklı bakış açılarıyla çekilmiş İstanbul fotoğraflarıyla kullanıcılarına eşsiz bir görsel şölen sunarken sunuyor. Bunun yanı sıra oylamada ilk ona girenler arasından jürisi tarafından belirlenecek dört paylaşımcısını da, inşa ettiği Anadolu Yakası’nın en yüksek kulesiAtaşehir’deki yeni finans merkezinin en önemli yatırımlarından olan “Palladium Tower” manzarasında düzenleyeceği kokteylde Stephen Wiltshire ile tanışma fırsatı sunuyor ve birbirinden değerli ödülleri kazananları ile buluşturuyor.

Proje Adı: #istanbuluresmet
Marka: Tahincioğlu Gayrimenkul
Ajans: Dekatlon Buzz
Art Direktör: Mustafa Karagülmez
Sosyal Medya Ekibi: Mehmet Ali Yılmaz, Hakan Er
Proje Yönetimi: Samet Ensar Sarı, Sedat İpşir
Müşteri İlişkileri Yönetimi: Burtay Baştufan
Proje Ekibi: Sedat İpşir, Mustafa Karagülmez, Burtay Baştufan, Mehmet Ali Yılmaz