İstanbul’un yeni projeleri!

İstanbul'un dört bir yanında konut projeleri yükselmeye devam ediyor. Emlakwebtv.com takipçileri için İstanbul'un yeni projelerini ve özelliklerini araştırdık.

İstanbul’un yeni projeleri!

7 Nisan 2014 / Emlakwebtv

Kartal'dan Büyükçekmece'ye, Gaziosmanpaşa'dan Riva'ya İstanbul'un birçok bölgesinde yeni konut projelerinin startı verildi. Her ihtiyaca yönelik daire seçeneklerinin ve sosyal olanakların olduğu İstanbul'un yeni projelerini aşağıda okuyabilirsiniz; 

İstmarina Kartal

Emlak Konut GYO ve DAP Yapı ortaklığıyla Kartal’da hayata geçirilen İstmarina, İstanbul’un yeni projeleri arasında bulunuyor. Konut, marina, hastane, okul, cami ve ticaret alanlarından oluşan İstmarina’da toplam 1.467 konut yer alıyor. Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçeneklerine yer verilen İstmarina projesinde stüdyo daireler 218 bin TL’den, 3+1 daireler ise 954 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Sur Yapı TEM

Sur Yapı’nın yeni projesi için seçtiği adres ise Gaziosmanpaşa. Ön talep sürecinin başlatıldığı Sur Yapı TEM’de toplam 250 konut yer alacak. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerine yer verilen projede konut büyüklükleri 50 metrekareden başlıyor, 200 metrekare ve üzerine kadar çıkıyor. Proje Maslak’a 14 dakikalık mesafede bulunuyor.

Nef Ataköy

Timur Gayrimenkul’un  yeni projesi Ataköy’de yer alıyor. Lansmanı bu ay içerisinde yapılacak Nef Ataköy, yüzde 1 KDV avantajına sahip. Konut alanlarının 44 metrekare ile 98 metrekare arasında değiştiği Nef Ataköy projesi toplam 5 bloktan meydana geliyor. Projede konut, ofis ve mağaza alanları bulunuyor.

Viaport Luxury

Via Properties tarafından Kurtköy’de inşa edilecek Viaport Luxury projesi, 32 bin 530 metrekarelik bir alanı kaplayacak. Konut, ofis ve ticari alanların olacağı proje 5 bloktan meydana gelecek. Stüdyo, 1+1 ve 2+1 daire tiplerine yer verilen Viaport Luxury projesinde 786 adet de ofis bulunacak.

1CoastalCity

Özyurtlar İnşaat’ın Büyükçekmece’de inşa edeceği 1Coastal City projesinde de satışlar başladı. 3 blokta 208 daireden meydana gelen yeni projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve penthouse daireler yer alıyor. 27 adet ticari biriminde olduğu 1CoastalCity projesinde; sauna, yüzme havuzu, fitness center, sinema odası, çocuk oyun odaları, cafe-bar, tuz odası ve Türk hamamı gibi sosyal olanaklar sunuluyor. Proje hastane ve metrobüse 5 dakika uzaklıkta inşa ediliyor.

Sinpaş Köyceğiz

Sinpaş Yapı’nın Sancaktepe bölgesine konumlandırdığı yeni projesi Sinpaş Köyceğiz ise toplam 38 dönüm alanda inşa ediliyor. 13 blokta 291 konuttan meydana gelen projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Metrekare fiyatın 4 bin 300 TL’den başladığı Sinpaş Köyceğiz projesinde teslimler 24 ay sonra gerçekleştirilecek. Projede sunulan sosyal olanklar arasında; yüzme havuzu, meyve bahçeleri, spor alanları, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, sauna ve kapalı otopark bulunuyor.

Toya Basın Ekspres

Ön talep süreci devam eden Toya Basın Ekspres projesi ise Toya Yapı tarafından yükseliyor. 500 konuttan meydana gelen Toya Basın Ekspres Yolu projesi, Eski Nursu Oto Pazarı'nın yakınında inşa ediliyor. Projedeki daireler stüdyolardan 3+1'lere kadar değişiyor. Nisan'da maketi ve satış ofisi de hazır olacak Toya Basın Ekspres projesi,  olduğu yerde yükseliyor.

Kidstown Riva 2.etap

Eyfel Yapı’nın Beykoz’un Riva bölgesinde hayata geçirdiği Kidstown Riva projesinin 2. Etabı geliyor. Mayıs ayında satışlarının başlaması planlanan projede toplam 40 adet konut yer alacak. Kidstown Riva’nın ikinci etabında dubleks daireler ve 2+1 daireler bulunacak. Projede; spor alanları, mini golf sahası, temalı oyun alanı, kaydıraklı havuz, dinlenme alanları, amfi tiyatro ve hobi bahçesi bulunuyor.

Kasrı İstanbul

Kınaş İnşaat ve Tunay Ortaklığı projesi Kasrı İstanbul ise İstanbul’un yeni projelerinden biri. 6 katlı 8 blok olarak tasarlanan Kasrı İstanbul’da 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Haziran 2015’te konut teslimlerinin yapılacağı projede toplam 105 daire ve 2 dükkan bulunuyor. Fiyatların 177 bin TL’den başladığı Kasrı İstanbul’da; yüzme havuzu, fitness center, çocuk oyun alanları, kafeterya, sauna ve toplantı odaları gibi hizmetler sunuluyor. 

Proje Bilgisi: Yeni Proje