İstanbul'un yeni vitrini neresi?

Sur Yapı tarafından Maslak'ta hayata geçirilen Vitrin projesinde, lansman öncesi fırsatlarıyla satışa sunuldu

İstanbul'un yeni vitrini neresi?

Sur Yapı’nın Maslak’a yaklaşık 5 dakika mesafedeki Vitrin projesi lansman öncesi % 10 indirim, % 50 Peşin 48 ay vade farksız ödeme fırsatı ile satışa sunuldu. Kampanyaya göre, tamamı peşin ödemelerde lansmana özel uygulanan yüzde 10’luk indirimin yanı sıra ayrıca yüzde 5 daha indirim uygulanıyor. Projede bunun dışında yüzde 50 peşin, kalan %50 ise 48 ay vade farksız ödeme veya yüzde 5 peşin, yüzde 65 banka kredisi kalan teslimden itibaren 3 yıl vade farksız ödeme ile daire sahibi olabilmek mümkün.

Sur Yapı Vitrin

Avantajlı lokasyon
Sur Yapı’nın yeni projesi Vitrin ‘Evin en şık hali’ sloganı ile son yıllarda konut yatırımlarının arttığı Avrupa TEM otobanı üzerinde, İstanbul’un en Maslak-Levent gibi önemli iş, ticaret ve yaşam merkezlerine dakikalar mesafede yer alan Sultangazi’de hayata geçiyor. TEM otoyoluna cepheli olarak konumlanan Vitrin, Hasdal Kavşağı’na 7 km, Türk Telekom Arena'ya 13 km ve Levent-Maslak hattına ise araç ile sadece 5 dakika mesafede bulunuyor. İstanbul’un en önemli iş merkezlerine yakınlığıyla şehrin tam kalbinde yer alan Suryapı Vitrin, bir baza üzerinde 4 konut bloğu ile 1 ticari bloktan oluşan 52 metrekareden 407 metrekareye kadar değişen büyüklüklerde, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde, normal katlar ile bunların dışında bahçe kullanımlı ve teraslı olmak üzere toplam 239 özel daireden oluşuyor

Daire tipleri ve fiyatlar
1+1 daireler 279 bin, 2+1 daireler 381 bin, 3+1 daireler 669 bin ve 4+1 dairelerin 1 milyon 270 bin liradan başlayan fiyatlar ile satışlarına başlandığı Sur Yapı Vitrin’de bu fiyatlar üzerinden lansmana özel yüzde 10 indirim imkanı sunuluyor. Projede teslimlerin Haziran 2016'da yapılması bekleniyor.