İstanbul villa projeleri 2014 sizler için derledik !

Birbirinden nitelikli villa projelerini Emlakwebtv.com takipçileri için araştırdık. İşte İstanbul villa projeleri 2014 kapsamında sizler için seçtiklerimiz..

İstanbul villa projeleri 2014 sizler için derledik !

10 Şubat 2014 / Emlakwebtv

Villa Gizli Bahçe 
Dumankaya İnşaat'ın Tuzla Aydınlı'da hayata geçirdiği Villa Gizli Bahçe projesi toplamda 49 villadan meydana geliyor. 51 dönümlük arazi üzerinde konumlandırılan projede villa büyüklükleri ise 256 metrekareden başlıyor, 271 metrekareye kadar devam ediyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'na 5 dakika uzaklıkta olan projede villa fiyatları da 1 milyon 400 bin TL ile 1 milyon 773 bin TL arasında değişiyor.

Alsera Konakları
İstanbul villa projeleri 2014 listesinde Alaybeyoğlu İnşaat'ın Tuzla'da inşa ettiği Alsera Konakları'da geliyor. 2 farklı şekilde 22 villadan meydana gelen projede teslimler ise hemen gerçekleştiriliyor. Alsera Konakları'nda 300 metrekare büyüklüğündeki 4+2 villalar 530 bin dolardan, 425 metrekare büyüklüğündeki 5+2 villalar da 750 bin dolardan başlıyor. Projede banka kredisine vadelendirme fırsatı da sunuluyor.

Çengelköy Park
Selimoğlu Group ve Demirland İnşaat işbirliğiyle hayata geçirilen Çengelköy Park Evleri, boğaza hakim manzarasıyla dikkat çekiyor. Çengelköy sırtlarında yer alan proje 86 villa ve 73 rezidanstan oluşuyor. 4+1, 5+1 ve 6+1 olarak tasarlanan Çengelköy Park Villaları büyüklükleri ise 400 metrekare ile 600 metrekare arasında değişiyor. Projede villa fiyatları da metrekare bazında 4 bin dolardan satışta. 

 

Valle Lacus 
KLK İnşaat'ın Büyükçekmece'de inşa ettiği Valle Lacus'ta 'İstanbul villa projeleri 2014' listesindeki yerini aldı. Toplamda 44 villadan oluşan proje villaları 8+2 olarak tasarlandı. 710 metrekarelik büyüklüğe sahip olan Valle Lacus Villaları teslimleri de 24 ay sonra gerçekleştirilecek. Valle Lacus'ta; tenis kortu, squash, spor alanları, yüzme havuzu ve çocuk oyun alanları yer alıyor. 

 

West Wall Marina 
Beylikdüzü'nde yer alan bir villa projesi olan West Wall Marina projesi, 64 villadan meydana geliyor. Batı Duvarı İnşaat'ın projesinde villaların en küçüğü 353 metrekare olarak tasarlandı. Tüm villaların kendilerine özel 500 ile 1000 metrekare arasında değiştiği müstakil bahçelerinin de bulunduğu West Wall Marina'da; yüzme havuzları, çocuk parkları, spor alanları, alışveriş yerleri, yat klübü ve yelken okulu yer alıyor. 

 

Hometown Şile 
Eyfel Yapı'nın Şile'deki projesi Hometown Şile, 2+1 olarak tasarlanan toplam 48 villadan meydana geliyor. Konut teslimlerinin Aralık 2015'te gerçekleştirileceği Hometown Şile Villaları 129 bin TL'den satışta. Proje kapsamında; açık yüzme havuzu, hobi bahçeleri, göletler, kütüphane, resim atölyesi, sinema, satranç köşesi, cafe ve restoran alanları bulunuyor. 

 

Kandilli Konakları
Demsa Group'un Kandilli'de inşa ettiği Kandilli Konakları, 14 müstakil villadan oluşuyor. 29 bin 500 metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselen projede villa fiyatları 3 milyon 250 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Proje kapsamında; fitness merkezi, spor alanları, sauna, otopark, oyun alanları ve yüzme havuzu gibi hizmetler sunuluyor.