İstanbul Villa Projeleri!

İstanbul Villa Projelerini Emlakwebtv.com ekibi sizler için derledi. İşte İstanbul Villa Projeleri

İstanbul Villa Projeleri!

Konut sahibi olmak isteyenler son zamanlarda apartman, rezidans daire yerine villa ve müstakil konut projelerini tercih ediyor. Emlakwebtv.com ekibi villa projelerini araştırdı.

İşte İstanbul Villa Projeleri!

1.Kasaba 3.Etap

İş Altınhas İnşaat tarafından İstanbul Ömerli’de inşa edilen Kasaba projesinin ilk etap teslimleri Mayıs 2003’te ve ikinci etap teslimleri ise Temmuz 2004’te yapıldı. Toplam 5 etaplık bir yaşam alanı olarak tasarlanan projenin üçüncü etap satışları ise Nisan ayında başladı.

2.Kurtköy Sky Novita

60 milyon TL yatırım bedeline sahip olan Kurtköy Sky Novita teslimlerinin 2017 yılında yapılması planlanıyor. 4 blok şeklinde tasarlanan Kurtköy Sky Novita 112 daire ve 4 adet loft villa bulunuyor. Sky Novita Kurtköy’de 2+1 daireler 77 ile 122 metrekare arası, 3+1 daireler 158 ile 169 metrekare arasında değişiyor.

3.Kurtköy Paragon

Paragon Kurtköy 10 bin 70 metrekare alan üzerinde yer alıyor. Paragon Kurtköy 1+1, 2+1, 3+1 ve müstakil daire tiplerinden oluşuyor. Paragon Kurtköy satılık daire büyüklükleri 71 metrekare ile 235 metrekare arasında değişiyor. Paragon Kurtköy özellikleri arasında açık otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kafe, restoran, Türk hamamı, kapalı otopark, yüzme havuzu, sauna gibi hizmetler yer alıyor.

4.Riva Hills

Eyfel Yapı tarafından hayata geçirilen Riva Hills 5+1 villalardan meydana geliyor. Riva Hills satılık villa büyüklükleri 200 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiyor. 52 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Riva Hills projesinde açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik, SPA, süs havuzu, şelale, tenis kortu, yürüyüş parkuru bulunuyor.

5.Ayşe & Sultan Konakları

Ayşe & Sultan Konakları projesi Zekeriyaköy’de Sözdem İnşaat tarafından 5 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. 10 adet villadan meydana gelen Ayşe & Sultan Konakları projesi satılık villa büyüklükleri 283 metrekare ile 389 metrekare arasında değişiyor. 

5.Toskana Orizzonte

Arıkan Yapı ve Emaar Türkiye tarafından hayata geçirilen Toskana Orizzonte satılık daire büyüklükleri 179 metrekareden başlıyor. 187 adet villadan oluşan projede 3+1, 4+1, 5+1 ve 7+1 Toskana Orizzonte villa tipleri yer alıyor. Toskana Orizzonte projesi konut sahibi olacaklara sunulan imkanlar içerisinde sauna, tenis kortu, voleybol sahası, yürüyüş parkuru, kapalı otopark, kameralı güvenlik, çocuk yüzme havuzu, basketbol sahası, açık yüzme havuzu ve güvenlik yer alıyor. 

6.Gülnar Koru Evleri

7 bin 200 metrekare alan üzerinde inşa edilen Gülnar Koru Evleri Zekeriyaköy'de Deneyim İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. GÜlnar Koru Evleri satılık daire büyüklükleri ise 183 metrekareden başlıyor. Gülnar Koru Evleri teslimlerinin 2015 yılı sonlarında yapılması planlanıyor. 

7.Olivo Atakent

Bendis İnşaat tarafından hayata geçirilen Olivo Atakent 62 adet dubleks ve tripleks dairelerden meydana geliyor. Olivo Atakent’te yer alan daireler 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 şeklinde tasarlanıyor. Olivo Atakent teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor. Olivo Atakent 4 ana bloktan meydana geliyor ve yatay mimari şeklinde tasarlanıyor. 

8.Siyah Kalem Köy

Siyahkalem ve Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilen Siyahkalem Köy teslim tarihi olarak 2017 yılını veriyor. 467 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Siyahkalem Köy projesi 420 adet aparman dairesi ve 584 adet dubleks daireden meydana geliyor. 

9.Batımahal

Batımahal Villaları Yalçınlar Group tarafından Büyükçekmece'de hayata geçiriliyor. 4+1 ve 5+1 villa seçeneklerinden meydana gelen Batımahal satılık villa büyüklükleri 526 metrekare ile 647 metrekare arasında değişiyor. 9 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Batımahal 150 adet konuttan meydana geliyor.

10.Ormanada

Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım’ın Zekeriyaköy’de 220 dönüm üzerine kurulan projesi Ormanada, doğal tarım alanı olarak işlenen Adabostan ile sakinlerine organik ürünlere doğal yollardan ulaşma imkânı sunuyor.  Projede 2 bin 500 metrekarelik sosyal alan, 25 dönümlük yeşil alan, yürüyüş ve bisiklet yolları, çok amaçlı spor sahası gibi imkanlar mevcut.