İstanbul’da doğal hayat: Kasaba

İstanbul’da doğal bir yaşam sunan Kasaba projesinin 3.etabı için start verildi. Ömerli’de konumlandırılan projede ev fiyatları 715 bin liradan başlıyor

İstanbul’da doğal hayat: Kasaba

Ömerli’de yer alan Kasaba projesinin 3’üncü etabı başladı. Toplam 156 konutluk etap, Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin iştirakleri ve Altınhas Holding A.Ş. ortaklığında kurulan İş Altınhas İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş. tarafından gerçekleştiriliyor.

Kasaba projesinin 3. etabında 4’ü villa, 4’ü daire olmak üzere sekiz farklı tipte konut seçenekleri sunuluyor. 1+1’den başlayan daireler ve 4+1’den başlayan bağımsız villaların büyüklükleri 123 ila 529 metrekare arasında değişiyor. Projede konutların çevresi geniş bahçeler ve göletler, yürüyüş yolları ve rekreasyon alanları ile çevrili. Ayrıca projede her bağımsız bölüm için değişik büyüklüklerde bahçe alanları tapulu olarak veriliyor.

Yeni etap projesini değerlendiren İş Altınhas Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Tanes, “2000 yılında temeli atılan, ilk iki etabı başarıyla tamamlanan ve halihazırda içinde yaşamın sürdüğü bu projenin üçüncü etabına Altınhas Holding A.Ş ortaklığında başlamaktan mutluluk duyuyoruz. Şehir yaşamından feragat etmeden farklı alternatiflere ihtiyaç duyulduğu günümüzde, Kasaba projesi benzersiz bir örnek olmaya devam ediyor” dedi.

İş Altınhas Yönetim Kurulu Başkan Vekili İmam Altınbaş ise, “90 yıllık bankacılık geleneğini arkasına alan Türkiye İş Bankası A.Ş’nin iştirakleri ve yatırımda 60 yıllık birikime sahip Altınhas Holding ortaklığında kurulan İş Altınhas birlikteliğinden doğan güç, Kasaba projesinin yeni etabının sağlam ve güvenilir temellerini atıyor” diye konuştu.

Binicilik klübü var

Kasaba’da ev sahiplerine pek çok sosyal olanak sunuluyor. Projenin Türkiye’de sunduğu ilklerden biri açık ve kapalı manejlerden oluşan birinci sınıf binicilik kulübü. Bu olanakla Kasaba’da ev sahipleri, yaşadıkları yerde binicilik eğitimi alabiliyor. Ayrıca sahip oldukları atlara sunulan bakım hizmetinden faydalanabiliyor.  Açık-kapalı yüzme havuzları, Kasaba Sosyal Kulübü (kafe, restoran, etkinlik alanı), fitness ve yoga salonları, tenis kortları, basketbol ve voleybol sahaları, yeşil alan yürüyüş parkurları da projede verilen diğer hizmetlerden. 

Fiyatlar 3 milyona kadar yükseliyor   

Kasaba projesinin 3’üncü etabının KDV dahil fiyatları ise şu şekilde; en küçük daire (1+1) 715 bin liradan, en büyük daire (3+1) 1 milyon 125 bin liradan, en küçük villa  (4+1) 1 milyon 645 bin liradan ve en büyük villa (6+1) 3 milyon 900 bin liradan başlıyor.