İstanbul’da satılık arsa arayanlar! Birçok arsa icralık oldu!

İstanbul’un birçok noktasında icralık arsalar ihale tarihlerini bekliyor. İstanbul’da satılık arsa arayanlar için o tarihler haberimizde yer alıyor…

İstanbul’da satılık arsa arayanlar! Birçok arsa icralık oldu!

Üsküdar’dan Pendik’e kadar İstanbul’un birçok bölgesinde icralık arsalar için ihale tarihleri belirlendi. İstanbul’da satılık arsa arayanlar için derlediğimiz o arsalar şöyle;

Bağcılar arsası için ihale 15 Eylül’de

Bağcılar'da bulunan arsa, Bakırköy 18İcra Dairesi tarafından 15 Eylül 2015 günü saat 16:00 ile 16:10 arası açık artırma usulüyle ihale edilecek.

Esenyurt arsası için ihale 19 Ağustos’ta

T.C Büyükçekmece 1.İcra Dairesi, İstanbul Esenyurt İlçesi'nin Güzelyurt Mahallesi'nde bulunan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsanın toplam bedeli 23 milyon 809 bin 509 TL olarak belirlendi. Arsanın ihalesi 19 Ağustos 2015 tarihinde gerçekleştirilecek.

Pendik arsası için ihale 2 Eylül’de

İstanbul Anadolu 10.İcra Dairesi, Pendik ilçesinde bulunan arsayı 2 Eylül günü açık artırma suretiyle ihale edecek. Arsanın bedeli ise 3 milyon lira olarak belirlendi.

Sarıyer arsası için ihale 15 Eylül’de

İstanbul Sulh Hukuk Mahkemeleri Satış Memurluğu, Sarıyer Maden Mahallesi'nde bulunan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsanın satış bedeli 3 milyon 229 bin 75 TL olarak belirlendi. Arsanın ihalesi 15 Eylül 2015 tarihinde yapılacak.

Üsküdar arsası için ihale 15 Eylül’de

İstanbul Anadolu 10.İcra Dairesi tarafından, İstanbul İli, Çengelköy İlçesi'nde bulunan arsa 5 milyon 400 bin TL bedelle 15 Eylül günü açık artırma usulüyle ihale edilecek.