İstanbul'un dev depolama merkezi: tem 34

İstanbul'un sanayi ve üretim ihtiyaçlarının karşılanması hedefiyle projelendirilen dev depolama ve sanayi merkezi projesi "tem 34" için geri sayım başladı

İstanbul'un dev depolama merkezi: tem 34

Akyapı, Eşbah Yatırım ve Nil Yapı ortaklığıyla İstanbul'un sanayi ve üretim ihtiyaçlarına yanıt vermek için planlanan depolama ve sanayi merkezi projesi "tem 34"te geri sayım başladı. 34 markalı ikinci proje olacak olan "tem 34", 200 bin metrekarelik kapalı alanıyla İstanbul'un en büyük üretim, sanayı ve depolama merkezi olma özelliği taşıyacak. 

tem 34 projesi nerede?
İstanbul'un en önemli sanayi merkezlerinden biri olan Esenyurt'ta bulunan tem 34, tem 34-1 ve tem 34-2 ismiyle iki ayrı etaptan meydana geliyor. Merkez, üretim ve depolama yapan firmaların tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere hayata geçirildi. 

İstanbul'un dev depolama merkezi: tem 34

tem 34 fiyatları
Metrekaresi 2 bin 300 TL+KDV'den başlayan fiyatlar içeren projede tek katta 400 metrekareden 25 bin metrekareye kadar depolama alanları bulunuyor. Projede her sektöre uygun statik yapısı, modernlik ve büyüklük kriterleri gözetilerek, sanayi ve depolama faaliyetin uygun bir yapı oluşturulmuş durumda... Projenin teras katında açık bir otopark yer alırken, tüm bağımsız bölümler için de özel otopark ve teknik hacim alanları yer alıyor. tem 34'ün tüm katlarına asansör ve merdivenlerle geçiş imkanı bulunuyor. 

İstanbul'un dev depolama merkezi: tem 34

Merkezi lokasyonun önemi
Proje ile ilgili bir açıklama yapan Akyapı Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Asmalı, tem 34 projesinin şehrin merkezine yakınlığı ve şehrin trafiğinden uzak konumuyla önemli avantajlar içerdiğini belirterek:

"Yüksek enerji altyapısı, her sektöre uygun ağır yük taşıma kapasitesi, 7 ve 10 metre kat yükseklikleri,  9-10 metre kolon aralıkları ile tem 34, firmaların gelişimini destekleyecek üstün özelliklere sahip. Metrekaresini 2300 TL + KDV'den başlayan fiyatlarla satışa sunuyoruz." ifadelerini kullandı. 

Firma Bilgisi: Akyapı-eşbah Yapı-nil Yapı
Proje Bilgisi: Tem 34