İstanbul'un en büyük A plus ofis projesi: Business İstanbul

Kadıköy kentsel dönüşüm bölgesinin tek A Plus ofis projesi Business İstanbul'da çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Proje tamamlandığında Türkiye'nin en büyük A Plus ofis projesi olma özelliğini kazanacak

İstanbul'un en büyük A plus ofis projesi: Business İstanbul

Kadıköy'de A Plus ofis projesi olarak inşası sürdürülen Business İstanbul, tamamlandığında Türkiye'nin en büyük A plus modern ofis projesi olma özelliği kazanacak. Proje, geniş sosyal imkanları bünyesinde barındıracak.

Business İstanbul, sosyal imkanlarıyla geliyor
İş ve hayatı buluşturan konseptiyle dikkat çeken Business İstanbul bünyesinde fitness center, eğlence merkezi, çarşı, restoran ve çeşitli ihtiyaçların karşılanmasını hedefleyen mağazalara yer verilecek. Kafe ve restoranlardan eczaneye, terziden kırtasiyeye, kuru temizlemeden kuaför ve spor mağazalarına dek çok sayıda olanağı bir arada sunan Business İstanbul, çarşı esnafına da kazançlı iş imkanı sunuyor

İstanbul'un en büyük A plus ofis projesi: Business İstanbul

Business İstanbul nerede?
Kadıköy-Göztepe'de E-5'in tam yanında hayata geçirilen Business İstanbul, metro, metrobüs ve Marmaray gibi önemli ulaşım merkezlerine yakın bir noktada bulunuyor. Proje, Anadolu Yakası'nın tüm ulaşım avantajlarını da bünyesinde barındırıyor. Feribot ve sahil yoluna da iki dakikalık mesafede yer alan Business İstanbul, Boğaz Köprüsü, Bağdat Caddesi, Fenerbahçe Marina ve Kadıköy Merkeze de  oldukça yakın bir noktada bulunuyor. 

Business İstanbul projesi fiyat bilgileri ve daha fazlası için tıklayın...

Business İstanbul proje özellikleri
550 milyon TL'lik yatırımla inşa edilen Business İstanbul, altı blok ve 270 bin metrekarelik toplam inşaat alanından oluşuyor. Proje 150 bin metrekare kullanılabilir ofis alanına sahip. İstanbul Anadolu Yakası'nın "dünya ticaret merkezi olma" iddiasıyla projelendirilen Business İstanbul, 80 metrekareden 1.500 metrekareye kadar değişen çalışma olanakları sunuyor.

Metrekaresi 4.500+KDV'den başlayan fiyatlarla
Business İstanbul projesinin 2017 yılında tamamlanması planlanıyor. Projede fiyatlar metrekare başına 4.000 dolar+KDV'den başlıyor. 

 

Firma Bilgisi: Svr Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Business Istanbul