İstanbul'un kalbinde özel bir yatırım: Petek Residence

DAP Yapı Taksim'in merkezine inşa edeceği Petek Residence projesini kamuoyuna tanıttı. Arıların mühendislik becerilerinden esinlenilen projenin yüzde 58'i şimdiden satıldı

İstanbul'un kalbinde özel bir yatırım: Petek Residence

DAP Yapı, İstanbul'un merkezi olarak kabul edilen Taksim'de hayata geçireceği Petek Residence projesinin tanıtımını bugün gerçekleştirdi. Arıların mühendislik becerilerinden esinlenilen mimari formuyla dikkat çeken projenin yüzde 58'i şimdiden satıldı. 72 ay vade ve 0 faizden oluşan lansmana özel fiyat avantajlarıyla satışa sunulan Petek Residence, ayda 2.500 dolar taksitle İstanbul'un merkezinde ev sahibi olma imkanı sunacak. 

Arılardan esinlenilen mimari form: Petek Residence'de
Projeyle ilgili bilgi veren DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, firma tarafından geliştirilen tüm diğer projelerde olduğu gibi tasarımı ve mimarisiyle dikkat çeken Petek Residence'nin lüks ve konforu bir arada sunacağını belirtti. Petek Residence'de arılardan esinlendiklerini ve Gaudi'nin eserlerine benzeyen çok özel bir proje hayata geçirdiklerini vurgulayarak:

İstanbul'un kalbinde özel bir yatırım: Petek Residence

"Arılar altıgen yuvacıklar yaparak mevcut alanı en iyi şekilde değerlendiriyor, böylece en az balmumuyla hafif fakat sağlam petekler yapabiliyor ve peteğin içine maksimum miktarda bal depolayabiliyorlar. Bal peteğinin oluşması tam anlamıyla mimari bir şaheser..." dedi.

Reklam ve tanıtımsız satış oranı: Yüzde 58
Petek Residence'de herhangi bir reklam ve tanıtım çalışmasına girmeden yüzde 58'lik satış oranına ulaştıklarını belirten Ziya Yılmaz, Taksim'in göbeğinde yer alan ve inşaatı tamamlanmış hemen teslim projeyi ayda 2.500 dolar tasitle satışa sundukları bilgisini de verdi. 

İstanbul'un kalbinde özel bir yatırım: Petek Residence

Petek Residence projesi
1+, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelerden oluşan Taksim Petek Residence, ofis ve dükkan bölümleri de içeriyor. Proje, kişiye özel ödeme seçenekleri içeriyor ve farklı tipte daireleriyle dikkat çekiyor. Toplam 15 ofis, 112 residans ve 5 mağaza olmak üzere 132 bağımsız bölümden meydana gelen Taksim Petek Residence, Suit, Grand Suit ve King Suit tipi dairelerden oluşuyor. 

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Taksim Petek Residence