İstanbul'un kalbindeki en yeni proje: Beyaz Park Topkapı

İstanbul Topkapı'da inşa edilecek olan Beyaz Park Topkapı projesinin lansmanı bugün yapıldı. Projenin altında Beyaz İnşaat'ın imzası bulunuyor

İstanbul'un kalbindeki en yeni proje: Beyaz Park Topkapı

Beyaz İnşaat tarafından Topkayı'da inşa edilecek olan Beyaz Park Topkapı projesinin lansmanı bugün yapıldı. Ön talep sürecini başarıyla atlatan Beyaz Park Topkapı'da lansmanın ardından satışlara da başlandı. Projede lansman dönemine özel satış fiyatları 395 bin TL'den başlıyor. 

Beyaz Park Topkapı 371 konuttan oluşacak
İstanbul'un merkezi ve tarihi semtlerinden biri olan Topkapı'da konumlandırılan ve 86 bin metrekarelik inşaat alanından oluşan Beyaz Park Topkapı projesinde toplam konut sayısı 371 olacak. Projede ayrıca dört bin metrekarelik ticari ünite alanı da yer alacak. Projeyle ilgili açıklamalarda bulunan Beyaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Beyaz, 43 yıldır inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmanın yüzlerce ofis projesinin altında imzası bulunduğunu söyledi. Beyaz Park Topkapı projesinin özel bir lokasyon avantajına sahip olduğu üzerinde duran Muammer Beyaz, çok sayıda yatırımcıdan talep aldıklarını da vurgulayarak:

İstanbul'un kalbindeki en yeni proje: Beyaz Park Topkapı

"Lansman öncesinde yoğun bir ilgiyle karşılaşmıştık. Bir çok yatırımcının da bu dönemde talebini aldık. Şuana kadar projenin %15’i opsiyonlu diyebiliriz. Lansmanın ardından son derece avantajlı fiyatlarla satışlarımıza da başlıyoruz..." dedi. 

100 milyon TL'lik yatırım: Beyaz Park Topkapı
Toplamda 100 milyon TL'lik yatırım değeri ile inşa edilecek olan Beyaz Park Topkapı projesi, 11 bin metrekarelik sosyal donatı ve peyzaj alanlarıyla da dikkat çekiyor. 371 konut ve dört bin metrekarelik ticari üniteden meydana gelen projede 1+1'den 4+1'e kadar değişen tipte konut seçeneği de yer alacak. Daire büyüklükleri ise 70 ila 210 metrekare arasında değişiklik gösterecek.

İstanbul'un kalbindeki en yeni proje: Beyaz Park Topkapı

Beyaz Park Topkapı ödeme planı
395 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Beyaz Park Topkapı projesinde 120 aya kadar anlaşmalı bankalar aracılığıyla uygun oranlarda kredi kullanım imkanı sunulurken, yüzde 25 peşinat ile Beyaz İnşaat bünyesinde de 30 aya kadar faizsiz taksitlendirme yapılabiliyor... Projenin 2017 Aralık ayında teslim edilmesi bekleniyor. 

Firma Bilgisi: Beyaz Inşaat
Proje Bilgisi: Beyaz Park Topkapı