İstanbul'un yatırımlık konut projeleri

Konut sektöründe yüksek fiyatlar ev sahibi olma şansını azaltırken yatırımcılar daha düşük fiyatlar ve daha küçük metrekareler ile ev sahibi olmayı tercih ediyor. İşte İstanbul'un yatırımlık konut projeleri

İstanbul'un yatırımlık konut projeleri

İnistanbul Gala 

İş GYO ve Nef ortaklığı ile Topkapı'da yükselecek proje 25 bin 564 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Lokasyon olarak oldukça avantajlı bir bölgede yer alan İnistanbul Gala, Topkapı'da eski Şişecam fabrikasının bulunduğı arsa üzerinde hayata geçiriliyor. 

İstanbul'un yatırımlık konut projeleri

Toskana Orizzonte

Arıkan Yapı ve Emaar Türkiye tarafından hayata geçirilen Toskana Orizzonte 1 milyon 68 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Tamamı villadan oluşan projede 187 adet villa yer alıyor. Büyükçekmece Göl Vadisi üzerinde konumlanan Toskana Orizzonte projesinde voleybol sahası, yürüyüş parkuru, sauna, tenis kortu ve basketbol sahası gibi özellikler bulunuyor. 

Aydos Country

Sinpaş GYO'nun 50 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirdiği Aydos Country Sancaktepe'de yükseliyor. Proje Aydos Ormanı ve göle komşu konumda yer alıyor. Aydos Country projesinden daire sahibi olacaklar orman manzarası, sauna, açık yüzme havuzu, fitness merkezi, göl manzarası gibi imkanlardan yararlanabilecekler. 

İstanbul'un yatırımlık konut projeleri

The Address Residence İstanbul

Emaar tarafından hayata geçirilen The Address İstanbul projesinin tamamı rezidans dairelerden oluşuyor. Projede Adalar manzarası, deniz manzarası, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik ve sauna yer alıyor. 

Bosphorus City 

Halkalı'da hayata geçirilen Bosphorus City Sinpaş GYO tarafından hayata geçiriliyor. 246 bin metrekare alan üzerinde konumlanan proje sosyal donatıları ile yatırımcıların dikkatini çekiyor. İstanbul Boğazı'ndan esinlenerek tasarlanan projede yürüyüş parkuru, tenis kortu, Türk hamamı, kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, golf alanı, açık yüzme havuzu, kafe gibi özellikler bulunuyor.