İstasyon 24 projesi

İstasyon 24 projesi Halkalı Atakent'te 24 Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. İşte İstasyon 24 projesi özellikleri

İstasyon 24 projesi

İstasyon 24 projesi Halkalı Atakent'te 24 Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. İstasyon 24 projesi tek blok şeklinde tasarlanıyor. İstasyon 24 projesinde toplam 98 adet konut ve 6 adet dükkan bulunuyor. İstasyon 24 projesinin yaklaşık olarak 1 yıl sonra teslim edilmesi planlanıyor. İstasyon 24 projesi ön talep toplamakta olup, Mart ayının sonlarında satışa başlaması ön görülüyor.

İstasyon 24 projesi fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. İstasyon 24 projesindeki metrekare birim fiyatları ortalama 4 bin 200 TL olarak veriliyor. Ön talep toplama sürecindeki İstasyon 24 projesinin özellikleri ve detaylı bilgileri için haberlerimizi takip edebilir ya da satış ofisi ile iletişim kurabilirsiniz.

24 Gayrimenkul'ün CEO'su Ahmethan Yılmaz, İstasyon 24 projesi ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Yılmaz "Ana ilkemiz yatırımcının "en doğru lokasyon – en iyi fiyat"lı projelerle maksimum kâr elde etmesini sağlamaktır. Bu nedenle projelerimizi lansman döneminde en yüksek iskontolu fiyatlarla satışa sunuyoruz. Her müşteriyi ortağımız gibi gördüğümüzden kazancımızı müşterilerimizle paylaşıyoruz. Lansman fiyatlarıyla satış fırsatını herkes için aynı gün ve saatte başlatıyoruz; öncesinde firma ortakları da dâhil kimse için rezervasyon yapmıyoruz. Üstelik daha çok kişinin kazanması için lansmanda 1 kişiye 3'den fazla yer satmıyoruz" dedi.

Yılmaz sözlerine şöyle devam etti:
İki projemiz de lokasyon açısından çok avantajlı bölgelerde yer alıyor. En doğru lokasyon + en iyi fiyat = Maksimum Kâr ilkemizle yine yatırımcılarımızın yüzünü güldüreceğimiz bu iki projeyle de kendi rekorumuzu kıracağımıza inanıyoruz"

İstasyon 24 projesi nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında 24 Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen İstasyon 24 projesi Halkalı Atakent Mahallesi'nde inşa ediliyor. İstasyon 24 projesi İstasyon Caddesi üzerinde yer alıyor.

İstasyon 24 projesi iletişim bilgileri
0 212 244 24 24

"İstasyon 24 projesi" Başlıklı Haberin Galerisi

İstasyon 24 projesi

İstasyon 24 projesi

İstasyon 24 projesi

Proje Bilgisi: Istasyon 24