İşte Zorlu Center Apple Store!

Apple'ın, merakla beklenen ve 5 Nisan cumartesi günü Zorlu Center'de açılacak mağazası görücüye çıktı

İşte Zorlu Center Apple Store!

3 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Apple’ın Türkiye’de açılacak ilk Zorlu Center Apple Store görücüye çıktı. Türkiye'deki ve İstanbul'daki ilk mağazayı Zorlu Center’da açmaktan memnun olduklarını belirten Apple Dünya Mağazalar Başkan Yardımcısı Steve Cano, "Burası iki kıtayı birleştiren bir şehir ve bu şehir aynı zamanda teknolojiye tutkun ve sıcak insanların yaşadığı bir yer. Bu mağaza bizim, dünyanın 15 farklı ülkesinde kurmuş olduğumuz mağazalardan 424'üncüsü oluyor. Hem Türkiye'de, İstanbul'da olmaktan, hem de Zorlu Center'da olmaktan heyecan duyuyoruz" dedi.

Mağazaları bir günde 1 milyondan fazla kişinin ziyaret ettiğini dile getiren Cano, Apple Türkiye mağazasında özel eğitim alan 100'den fazla Türkiyeli çalışan bulunduğunu söyledi. Cano, mağazanın tavanında bulunan cam fenere işaret ederek, mağazayla ilgili şu bilgileri verdi: "Bu cam fener, gün ışığını mağazanın her yanına taşıyor. Bu mağazadaki kadar cam, dünyanın hiç bir yerindeki apple mağazasında yok, buna mağazanın iki tarafından yükselen cam merdivenler de dahil. Mağazanın üst katında, teşhirde bulunan 200 ürün, Mac'lar, iPhone'lar, iPad'lar, internet bağlantısıyla birebir deneyebilir, kullanabilirsiniz. Herhangi bir Apple ürününü aldıktan sonra, kişiye özel kurulum masalarımızda, aldığınız ürünü size özel hale getirerek, kişiselleştirerek buradan çıkmanızı sağlıyoruz."

Çocuklar için sunulan ücretsiz programlara da değinen Cano, 23 Nisan için mağaza içinde çocuklara, özel bir hizmet sunacaklarını, çocuklara Apple ürünlerini nasıl kullanacaklarına ilişkin ücretsiz bilgi verileceğini aktardı. Zorlu Center Apple Store 5 Nisan cumartesi günü açılacak.

Zorlu Center Apple Store açıldı. İşte Zorlu Center'den kareler...