İstihdam seferberliğine Fuzul Grup'tan destek

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı istihdam seferberliğine Fuzul Grup da katıldı. Fuzul Grup 2017 yılında yüzde 50’ye yakın büyüyerek 250 kişiye yeni istihdam sağlayacak…

İstihdam seferberliğine Fuzul Grup'tan destek

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın TOBB Ekonomi Şurası’nda tüm iş adamlarına seslenerek istihdam seferberliği başlattı. Mart ayına kadar işsizliği düşürmek için tüm iş adamlarına en az yüzde beş istihdam sözü isteyen Cumhurbaşkanı’na Fuzul Grup’tan yüzde 50 istihdam desteği geldi.

Fuzul Grup'tan istihdam seferberliğine destek

600 çalışana ulaşan Fuzul Grup, 2017 yılında önemli bir kısmını Anadolu’da açılacak Fuzulev Şubeleri’nde istihdam etmek üzere 250 kişiyi işe almayı planlıyor.  Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, “Türkiye’nin yatırımla ve istihdamla büyümesi gerekiyor. Bunun için nasıl 2016 yılında demokrasimizi savunmak için halkımızla hep birlikte dik duruşumuzu gösterdiysek, bu yıl da ekonomik seferberlik ilan edip, yatırım yapıp, Türkiye’nin işsizlik sorununu çözmemiz gerekir. Özellikle gençlere fırsatlar sunmamız, ekonomiye katkılarını arttırmamız oldukça önemli. Biz Cumhurbaşkanımızın başlattığı ekonomik seferberliği çok değerli buluyoruz. Grubumuzda bu yıl 250 kişiye istihdam oluşturmayı planlıyoruz. Anadolu’da açacağımız Fuzulev Şubeleri’nde farklı şehirlerde işe alımlar yapacağız. 2023 güçlü Türkiye’si için çalışmaya, büyümeye, ülkemizi büyütmeye devam edeceğiz” dedi.

Firma Bilgisi: Fuzul Grup