İstMarina'da peşinat Şubat 2015'te ödeniyor

Dünyanın en iyi karma yaşam projesi olan İstanbul Marina projesinde peşinatı Şubat 2015’te ödeme avantajı sağlanıyor

İstMarina'da peşinat Şubat 2015'te  ödeniyor

İst Marina projesi Emlak Konut GYO ve Dap Yapı ortaklığı ile Kartal’da inşa ediliyor. Projede rezidans, ofis, otel, avm, marina alanı, hastane, okul ve helikopter pisti bulunuyor.
Toplam 1.463 adet daire ve 258 dükkanın bulunduğu İstanbul Marina’’da 1+1’dan 5+1’e kadar konut seçenekleri bulunuyor. 5 blok olaraktasarlanan projede dairelerin alanları ise 37 metrekare ila 456 metrekare arasında değişiyor. 31 ila 38 katlı 5 blok halinde yükselen proje, Marmara Denizi ile Adalar manzarasını görüyor. İstanbul Marina’da yüzme havuzu, fitness, sauna, çocuk oyun alanları, kapalı otopark spor alanları bulunuyor.

DAP Yapı İst Marina teslim tarihi
İstanbul Kartal sahil yolu üzerinde TOKİ, Emlak Konut GYO ve Dap Yapı ortaklığında inşa edilen İstMarina’da teslimlerin Ağustos 2016’da başlaması bekleniyor. 62 bin 75 metrekare arsa üzerine kurulan İst Marina Dap Yapı, geniş sahil bandı üzerinde farklı bir yaşam alanı oluşturuyor. Hızlı tren hattına yakın mesafede olan projede restoran ve kafeler de bulunuyor.

İst Marina  

DAP Yapı İst Marina ödeme planı
Dünyanın en iyi karma yaşam projesi olan İstanbul Marina projesinde peşinatı Şubat 2015’te ödeme avantajı sağlanıyor. 30 ay vadede sıfır faizle DAP Finanman kaynağı ile ödeme avantajı ya da 120 ay vadede banka kredisi kullanılabiliyor.

İst Marina nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan İst Marina Kartal’da yükseliyor. İstanbul Ankara Yolu takip edildiği takdirde İstanbuk Marina projesine kolaylıkla ulaşılabiliyor. Ayrıca İstanbul Marina projesine Kartal-Kadıköy Metro hattı ile ulaşmak da çok kolay.

İstMarina Dap Yapı iletişim:
Web: www.istmarina.com.tr
Tel : 444 43 46

İstMarina 

 

Proje Bilgisi: Istmarina