İstMarina dünyanın en iyi projesi

İstMarina projesi, "International Property Awards"da, "2014-2015 Yapı Geliştirme" kategorisinde "Dünya'nın En İyi Projesi" seçildi

İstMarina dünyanın en iyi projesi

İstMarina projesi, 'International Property Awards'da, '2014-2015 Yapı Geliştirme' kategorisinde 'Dünya'nın En İyi Projesi' seçildi. DAP Yapı'nın, TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. iş birliği ile Anadolu yakasının en hızlı gelişen ve yıldızı parlayan bölgesi Kartal sahilinde gerçekleştirdiği İstMarina, Türkiye ve komşu ülkelerden ödüle layık görülen tek proje oldu.

DAP'a 8 projede 15 ödül
DAP Yapı, İstanbul'a kazandırdığı İstMarina projesi ile Londra'da gerçekleştirilen European Property Awards'de 'Avrupa'nın En İyi Projesi' seçilirken, 8 farklı proje ile 15 dalda ödül kazanmıştı. 'Avrupa'nın En İyi Projesi' ödülü ile Dubai'de düzenlenen International Property Awards'e iştirak eden İstMarina, Asya, Afrika, Birleşik Krallık, Amerika ve Arap ülkelerinin ödüllü projelerini geride bırakarak, '2014-2015 Yapı Geliştirme' kategorisinde Dünya'nın En İyi Projesi ödülünü kazandı.

Ziya Yılmaz

Ziya Yılmaz: 'Ülkeye ve şehire değer katıyoruz'
Dünya çapında kazanılan ödüllerin uzun süren detaylı çalışmalarını ve hayallerinin birer ürünü olduğunu belirten DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Biz sadece ülkemize ve şehrimize değer katacak proje geliştirmiyor geleceğin yaşam alanlarını tasarlıyoruz. Çağın en yeni teknolojisini ve en iyi malzemesini kullanıyoruz. Bu sebeplerden dolayı tüm projelerimiz rekor prim yapıyor, Avrupa'dan ve Dünyadan ödüller kazanıyor" dedi.

Proje Bilgisi: Istmarina