İstmarina fiyatlar

İstmarina fiyatlar detaylarını ve ödemelerini haberlerimizi takip ederek öğrenebilirsiniz

İstmarina fiyatlar

İstmarina fiyatlar bilgilerini paylaşmadan önce proje özelliklerinden bahsedelim. İstmarina Kartal’da DAP Yapı tarafından 64 bin 502 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 daire tiplerinin yer aldığı İstmarina’da toplam 258 adet ticari birim ile beraber 1.463 adet daire yer alıyor.

İstmarina fiyatlar

İstmarina özellikleri
İstmarina özellikleri arasında 500 yat kapasiteli mega marina, özel okul ve hastane, yüzme havuzları, marina giden özel tüp geçit gibi birçok seçenek bir arada sunuluyor. İstmarina 31-39 katlı 5 blok halinde yükseliyor. İstmarina özellikleri arasında yüzme havuzu, fitness, sauna, çocuk oyun alanları, kapalı otopark ve spor alanları yer alıyor. 

İstmarina teslim tarihi
İstmarina teslim tarihi olarak Nisan 2017 yılı veriliyor.

İstmarina fiyatlar
İstmarina fiyatlarına ve ödeme planı detaylarına haberlerimizi takip ederek ulaşabilir ya da İstmarina satış ofisini arayarak öğrenebilirsiniz.

İstmarina nerede?
İstmarina DAP Yapı tarafından 64 bin 502 metrekare arsa alanı üzerinde Kartal’da hayata geçiriliyor. Hava ve deniz ulaşımındaki kolaylıkların yanı sıra hızlı tren hattının da yürüme mesafesinde olması projeye yatırımı değerli kılıyor. Projenin kısa vadede yüzde 100, uzun vadede yüzde 300 prim yapacağı öngörülüyor. 

İstmarina adres bilgileri: Çavuşoğlu Mah. Ankara Cad. Kartal/İstanbul

İstmarina fiyatlar

İstmarina iletişim bilgileri
Telefon: 444 4 346
Web: http://istmarina.com.tr/
E-mail: info@dapyapi.com.tr

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Istmarina