İstMarina lansman öncesi fiyatlarla satışta

DAP Yapı'nın Emlak Konut GYO işbirliği ile hayata geçirdiği İstMarina projesinde ticari ofisler için ön talep dönemi başladı

İstMarina lansman öncesi fiyatlarla satışta

DAP Yapı tarafından Emlak Konut iş birliği ile Kartal sahilinde inşa edilecek olan, "Dünya'nın En İyi Projesi" ödüllü İstMarina ofisleri için ön talep dönemi başladı. Projede 100 adet bağımsız bölüm bulunuyor.

İstMarina'da 6 bin 800 TL'den başlayan fiyatlarla ofis
Lansman öncesinde avantajlı fiyatlarla satışa sunulacak olan İstMarina Ofis'lerin fiyatı metrekaresi 6 bin 800'TL'den başlayacak. 100 ticari bağımsız bölümden oluşan İstMarina Ofis'te seçenekler 40 metrekare ile 75 metrekare arasında değişecek. Kartal Sahili'nde hayata geçirilen İstMarina ofisleri lansman öncesi uygun fiyatlarla yatırımcısını bekliyor.

 

İstMarina lansman öncesi fiyatlarla satışta

İstMarina lansman öncesi fiyatlarla satışta

 

 

Yüksek prim vaat eden ofisler
Ön talep sürecinde avantajlı fiyat imkanlarından yararlananların kazançlı çıkacağını belirten DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, mega projeler ağının tam ortasında yer alan Kartal'ın yüksek kazanç potansiyeline dikkat çekti. Yılmaz:

"Bölge gayrimenkul sektörü için altın bir çember üzerinde bulunuyor. Günde bir milyon kişinin geçiş yaptığı bir merkez... Türkiye sanayisinin yüzde 35'ini barındıran Kocaeli hattından bölgeye olumlu yansımalar geliyor. İstMarina Ofis, lokasyonu, havaalanı, deniz otobüsleri, metro gibi ulaşım akslarına yakınlığıyla dikkat çekiyor." dedi. 

 

İstMarina lansman öncesi fiyatlarla satışta

 

İstMarina'dan ofis almak
Sahil şeridine yapılan yatırımlarla birlikte bölgenin değerinde ciddi bir yükselme yaşandığını da belirten Yılmaz, İstMArina Ofis'in başta lokasyon olmak üzere tüm avantajların odağında yer aldığını söyledi. Yılmaz:

"İstMarina Ofis, tüm fonksiyonların bir arada yer aldığı iş ve yaşam merkezi olacak..." dedi. 

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Istmarina