İstMarina Ofis avantajlı fiyatlarla ön satışta

DAP Yapı, Emlak Konut GYO işbirliğiyle hayata geçirdiği İstMarina projesinin ticari ofisleri için ön talep dönemini başlattı. Ofisler, lansman öncesi avantajlı fiyatlarla satılacak

İstMarina Ofis avantajlı fiyatlarla ön satışta

DAP Yapı’nın Emlak Konut GYO ortaklığıyla Kartal sahilde geliştirdiği İstMarina projesinin ticari ofisleri için ön talep dönemi başladı. Lansman öncesi fiyatlarla satışa sunulan İstMarina Ofis’te toplam 100 adet ticari bölüm bulunuyor. İstMarina ofislerinin büyüklüğü 40 ile 75 metrekare arasında değişiyor. Ofisler, metrekaresi 6 bin 800 liradan başlayan lansman fiyatlarıyla satılacak.  

Ön talep döneminde avantajlı fiyatlardan yararlananların çok kazançlı çıkacağını belirten DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “İstmarina Ofis lokasyonuyla, havaalanı, deniz otobüsü, metro, hızlı tren, helikopter pisti, deniz taksi ve deniz uçağıyla ulaşım kolaylığı sunuyor” şeklinde konuştu.

Ziya Yılmaz, sözlerine şöyle devam etti: “İstanbul’un şu anda yatırım değeri en yüksek bölgesi kuşkusuz Kartal. Kartal’ı ve çevresini bu denli değerli kılan etkenler var. Herşeyden önce bölgenin yanı başında Sabiha Gökçen Havalimanı var. Bu sayede erişim çok kolay. Türkiye’nin büyük şirketlerinin yönetim yerleri Kartal ve çevresinde. İş dünyasının yanında, markalı konut projelerinin merkezi de Kartal oldu. İnsanlar Kartal’dan sadece yatırım yapmak için değil, ailesiyle birlikte yaşamak için de ev ve ofis satın alıyorlar. Bugüne kadar yapılan ve planlanan yatırımlarla Kartal’da fiyatlar katlanarak artıyor. Kartal ve bu bölgede gayrimenkul alımı, rekor prim oranıyla kazançlı yatırıma dönüşüyor. Bölgedeki gelişmelere batlığımızda Kartal’ın ve çevresinin hem bugününün hem de yakın geleceğinin parlak olduğunu söyleyebiliriz.”