İstmarina Ofis projesinde ön talep toplanıyor!

Kartal'da yükselen İstmarina projesinin ofisleri olan İstmarina Ofis projesinde ön talep toplanıyor

İstmarina Ofis projesinde ön talep toplanıyor!

Kartal'da yükselen İstmarina projesinin ofisleri olan İstmarina Ofis projesinde ön talep toplanıyor. Dap Yapı'nın, dünyanın en iyi projesi seçilen İstmarina projesindeki ofisler için toplanan ön talep aşamasında avantajlı fiyatlar sunuluyor. 

İstmarina Ofis, özel hastane ve özel okul kampüslerinin arka kısmında konumlanıyor. Estetik yapısı ile dikkat çeken proje yatırımcıya kar etme garantisi veriyor. İstmarina Ofis projesinde en düşük metrekare birim fiyatının 6 bin 800 liradan başlaması bekleniyor. Banka kredisinin kullanılabildiği projede firma bünyesinde uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. 

İstmarina Ofis projesinde ön talep toplanıyor!

İstmarina Ofis projesinin ayrıcalıklar arasında; güvenlik, kapalı otopark, kameralı güvenlik, adalar manzarası ve deniz manzarası bulunuyor. Projede 100 adet bağımsız bölüm yer alıyor. Ofis büyüklükleri ise 40 metrekare ile 75 metrekare arasında değişiyor. 

10 katlı tek bloktan oluşan İstmarina Ofis, avantajlı lokasyonu bile kolay bir ulaşım sağlıyor. Metro, hızlı tren ve havaalanına yakınlığı ile dikkat çeken İstmarina Ofis adres bilgisi şöyle; Çavuşoğlu Mahallesi Ankara Caddesi Kartal - İstanbul. Ön taleplerin toplandığı projede avantajlı fiyatlardan yararlanmak ve proje ile ilgili detayları öğrenmek için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

İstmarina Ofis iletişim bilgileri
Telefon : 444 4 346
Web adresi : istmarina.com.tr
e-posta : info@dapyapi.com.tr

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Istmarina Ofis