İstmarina Ofis talep toplama dönemi devam ediyor

Dap Yapı imzası taşıyan İstmarina projesinin Marina Ofis katları için dapyapi.com.tr adresi üzerinden talep toplanıyor

İstmarina Ofis talep toplama dönemi devam ediyor

Rezidans, konut, ofis ve otel bölümlerini aynı proje altında bir arada sunan İstmarina, İstanbul Anadolu Yakası'nın Kartal ilçesinde yer alıyor. Sahile sıfır konumuyla dikkat çeken proje, Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesiyle Dap Yapı tarafından inşa ediliyor.  

Rezidans ve konut satışları tüm hızıyla devam eden İstmarina'nın Marina Ofis bölümü için şu an ön talep toplanıyor. Dap Yapı bünyesinde hazırlanan avantajlı ödeme seçenekleri ile satışları yapılacak olan ofislerin 2017 yılının Nisan ayında teslim edilmesi planlanıyor. 

Marmara Denizi ve Adalar manzarasına hakim olan Marina Ofis Kartal'da yaklaşık 100 ofis alanı bulunuyor. Ofislerin büyüklüğü ise 40 metrekare ila 75 metrekare arasında değişiyor. Projenin ön talep toplanan ofis bloğu, zemin+10 katlı olarak tasarlanıyor. 

Marina Ofis ile ilgili açıklama yapan DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz şöyle konuştu; 

“İstMarina Ofis’de lokasyonuyla, havaalanı, deniz otobüsü, metro, hızlı tren, helikopter pisti, deniz taksi ve deniz uçağıyla mükemmel bir ulaşım kolaylığı sunuyor. Kartal’a da dokunan tüm bu büyük yatırımlar sadece ulaşım kolaylığı olmaktan çıkıp önemli bir yatırım fırsatına dönüşüyor. Kartal, parkları, otelleri, restoranları, kültürel alanları, yat limanı ve marinasıyla adeta bir metropole dönüşüyor. İstMarina Ofis, eşsiz lokasyonu ve sunduğu fırsatlarla tüm bu oluşumların odağında yer alıyor. İstMarina Ofis tüm fonksiyonların bir arada yer aldığı yeni iş ve yaşam merkezi olacak." 

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Istmarina Ofis