İstmarina peşinatları 20 bin TL'den başlıyor

Dap Yapı tarafından inşa edilen İstmarina projesinde peşinat tutarları minimum 20 bin TL'den başlıyor

İstmarina peşinatları 20 bin TL'den başlıyor

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesiyle Dap Yapı tarafından İstanbul Kartal'da hayata geçirilen İstmarina; konut, ofis, alışveriş merkezi, otel, özel okul ve özel hastane birimlerini bünyesinde topluyor. 

2017 yılının Haziran ayında teslimlerinin başlaması beklenen Dap Yapı İstmarina, 700 metrelik sahil şeridine olan konumuyla dikkat çekiyor. Projenin ofis, otel ve çarşı bölümleri sahile sıfır olarak tasarlanıyor. 

İçerisinde deniz uçağı ve helikopter pisti bulunan İstmarina Kartal, 64 bin 502 metrekarelik arazi alanı üzerinde hayat buluyor. Projede toplam 1.463 adet daire ile 258 adet ticari birime yer veriliyor. 

1+0'dan 5+1'e kadar farklı daire tipi seçenekleri bulunan Dap Yapı Kartal İstmarina'da dairelerin büyüklüğü 34 metrekare ila 500 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Örnek dairesi hazır olan proje, 5 blok halinde yükseliyor. 

Hızlı tren istasyonuna da yer verilen istmarina Kartal Evleri; manzarası, lokasyonu ve mimari yapısıyla Anadolu Yakası'nda farklı bir yaşam alanı oluşturuyor. Projedeki dairelerin peşinat tutarları ise minimum 20 bin TL'den başlıyor. 

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Istmarina