İstMarina'da Anneler Günü Demet Akalın konseri ile kutlanacak

DAP Yapı imzası ile Emlak Konut GYO Kartal arsası üzerinde kurulan İstmarina'da Anneler Günü Demet Akalın konseri ile kutlanacak

İstMarina'da Anneler Günü Demet Akalın konseri ile kutlanacak

DAP Yapı imzası ile Emlak Konut GYO Kartal arsası üzerinde kurulan İstmarina'da Anneler Günü Demet Akalın konseri ile kutlanacak. 1463 konut ve 258 adet ticari birimden meydana gelen İstmarina projesinde 500 yat kapasiteli mega marina, özel okul ve hastane, yüzme havuzları, marinaya giden özel bir tüp geçit bulunuyor. Aralık 2017'de teslim edilmesi planlanan İstmarina, üstün özellikleri ile öne çıkıyor. 

İstMarina'da Anneler Günü Demet Akalın konseri ile kutlanacak

Zeminden üst kata kadar tüm dairelerin deniz manzarasına sahip olduğu İstmarina projesi geniş sosyal alanları ve ulaşım imkanları ile yatırımcılardan tam not aldı. Projenin sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; açık yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, kapalı otopark ve kameralı güvenlik bulunuyor. 

İstMarina'da Anneler Günü Demet Akalın konseri ile kutlanacak

Emlak Konut GYO'nun Kartal'da satışa çıkardığı arsayı kazanan Dap Yapı İstmarina projesini hayata geçirdi. 141 bin 896 metrekarelik inşaat alanına sahip olan proje 31-39 katlı 5 blok halinde yükseliyor. İstmarina projesinde 1+0 daire alanları 34 metrekare ile 133 metrekare arasında, 1+1 daire alanları 58 metrekare ile 134 metrekare arasında, 2+1 daire alanları 79 metrekare ile 355 metrekare arasında, 3+1 daire alanları 206 metrekare ile 258 metrekare arasında, 4+1 daire alanları 229 metrekare ile 344 metrekare arasında, 5+1 daire alanları ise 345 metrekare ile 654 metrekare arasında tasarlanıyor. 

Anneler Günü Demet Akalın ile kutlanıyor

Dap Yapı, Anneler Günü'nü 8 Mayıs Pazar günü saat 13:00-17:00 arasında İstmarina Satış Ofisinde düzenlenecek olan Demet Akalın konseri ile kutlayacak. 

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Istmarina