İstmarina’da bahar rüzgarları esiyor

DAP Yapı’nın, Kartal’da hayata geçirdiği projesi İstMarina’nın sınırlı sayıda kalan daireleri için bahar kampanyası başladı. Bahar kampanyasında faizin tamamı DAP Yapı tarafından ödeniyor

İstmarina’da bahar rüzgarları esiyor

DAP Yapı, İstMarina projesi için bahar aylarına özel kampanya başlattı. Projenin sınırlı sayıda kalan daireleri için düzenlenen kampanyada, faizin tamamı DAP Yapı tarafından ödeniyor. İstMarina’da peşinat tutarı teslim tarihinde ödenirken 0 faiz, banka kredisiz 40 ay vade ile konut sahibi olma fırsatı  veriliyor.

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, İstmarina’ya gösterilen yoğun ilgiye karşılık hazırladıkları kampanyada faizi kendilerinin ödeyerek müşterilere teşekkür etmek istediklerini belirtti.

‘Bölge katlanarak değerlenecek’

İstMarina’nın konumu itibariyle çok değerli bir alanda yer aldığını söyleyen Ziya Yılmaz, “Kartal-Maltepe hattında edinilen gayrimenkullerin değerleneceğini ve önümüzdeki 7-8 yıl içerisinde katlanarak artacağını öngörüyoruz” dedi. Yılmaz ayrıca, “İstMarina’nın önünde yer alan marina alanı devreye girdiğinde fiyatların ikiye katlanacağına hep birlikte şahit olacağız” diye konuştu.

Her ihtiyaca göre daire

Toplamda 1463 üniteden meydana gelen İstmarina’da 1+0’dan 5+1’e kadar konut tipleri mevcut. Önünde mega yat marina alanı bulunan, içinden hızlı tren geçen İstMarina, yarısı açık yarısı kapalı alışveriş merkezi, otel, özel okul, özel hastane, restoranlar, park ve dini tesis alanlarıyla “Dünyanın en iyi karma yaşam projesi” olarak nitelendiriliyor.  

Proje Bilgisi: Istmarina