İstmarina'da Eğitim ve Sağlık tesisi açık artırmada

Emlak Konut GYO ile DAP Yapı tarafından hayata geçirilen İstmarina projesinde yer alan "Özel Sağlık" ve "Özel Eğitim" tesisleri açık artırma usulüyle satışa çıkarılacak

İstmarina'da Eğitim ve Sağlık tesisi açık artırmada

DAP Yapı ve Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ile inşa edilen İstmarina Projesi kapsamında yer alan "Özel Sağlık Tesisi" ve "Özel Eğitim Tesisi" açık artırma ile satışa sunulacak. 

İstmarina projesi eğitim ve sağlık tesisi satılıyor
Emlak Konut GYO tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada, "İstanbul Kartal Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" kapsamında hayata geçirilen İstmarina projesinde yer alan "Özel Sağlık Tesisi" ve "Özel Eğitim Tesisi" açık artırma yöntemiyle satışa çıkarılıyor.

İstmarina'da Eğitim ve Sağlık tesisi açık artırmada

İstenen bedeller
Açık artırmaya muhatap olacak tesislerden "Özel Sağlık Tesisi 140.000.000 TL+KDV, Özel Eğitim Tesisi ise 50.000.000 TL+KDV muhammen satış bedeli üzerinden satılacak.

Açık artırma ne zaman?
Söz konusu açık artırma 30 gün 2015 Cuma günü gerçekleştirilecek. Emlak Konut GYO tarafından KAP'a yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"İstanbul Kartal Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" kapsamında üretilen İstmarina  projesindeki Özel Sağlık Tesisi 140.000.000 TL + KDV , Özel Eğitim Tesisi   50.000.000 TL + KDV  muhammen satış bedeli üzerinden 30 Ekim 2015 Cuma günü açık artırma yöntemi ile satışa sunulacaktır.

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Istmarina