İstmarina’dan daire alana Fransa tatili!

Dap Yapı, Mayıs ayı içerisinde İstmarina projesinden daire satın alanlara 3 gece 4 gün olmak üzere Fransa’da tatil hediye ediyor

İstmarina’dan daire alana Fransa tatili!

Dap Yapı, İstMarina projesi için yeni bir satış kampanyası başlattı. Cote D’Azur kampanyası kapsamında, Mayıs ayı içerisinde projeden daire satın alan müşterilere 3 gece 4 gün olmak üzere Monaco, Nice veya Cannes’da tam pansiyon konaklamalı tatil hediye ediyor.

İstanbul Anadolu Yakası’nın Kartal ilçesinde hayat bulan İstmarina’nın 2016 yılında teslim edilmesi bekleniyor. Uluslararası ödüle sahip olan projede konut, rezidans, marina, hastane, okul, cami ve alışveriş alanları bulunuyor.

1+0’dan 5+1’e kadar toplam 1.467 adet daireden meydana gelen Kartal İstmarina, 64 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlanıyor. Projenin toplam inşaat alanı ise 141 bin 896 metrekare olarak hesaplanıyor.

Dap Yapı İstmarina’nın alıcılarına sunduğu donatılar içerisinde; yüzme havuzu, fitness center, sauna, alışveriş alanları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, spor alanları ve daha birçok aktivite alanına yer veriliyor.

Kartal-Kadıköy Metro hattı ile ulaşım sağlanabilen Dap Yapı İstmarina Kartal’da 31 katlı A blok, 34 katlı B blok, 36 katlı C blok, 38 katlı D blok ve 36 katlı E blok olarak toplam 5 bloğa yer veriliyor.

 

Proje Bilgisi: Istmarina