İsttanbul Yapı'dan Kartal'a Burj El İstanbul projesi!

Önümüzdeki günlerde resmi satışlarına başlanması beklenen Burj El İstanbul için şu an ön talep toplanıyor

İsttanbul Yapı'dan Kartal'a Burj El İstanbul projesi!

 

İsttanbul Yapı, İstanbul Anadolu Yakası'nın Kartal ilçesinde yeni ve farklı bir projeye imza atmaya hazırlanıyor. İsmi Burj El İstanbul olarak belirlenen projenin önümüzdeki Mayıs ayında temelinin atılması hedefleniyor. 

Şu an ön talep toplama döneminde olan Burj El İstanbul, Marmara Denizi ve Adalar manzarasına hakim olacak bir bölgede konumlanıyor. Kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilecek olan proje, konut ve ofis seçeneklerinden oluşuyor. 

Burj El İstanbul Kartal'da 1+1 dairelerin alanı 50 metrekare, 2+1 dairelerin alanı 76 metrekare ve 85 metrekare, 3+1 dairelerin alanı ise 104 metrekare olarak tasarlanıyor. Projede yaklaşık 1.400 adet daireye yer verilmesi bekleniyor. 

42 ay sonra teslime hazır olacak projenin yüzde 80'lik kısmı yeşil alana ayrılıyor. Projede helikopter pisti ve 28 bin 910 metrekare kapalı kullanım alanı, 2 bin 749 metrekare de açık kullanım alanı bulunan bir termal otel de yer alıyor. 

Metro istasyonuna yürüme mesafesinde olan Kartal Burj El İstanbul; Sabiha Gökçen Havaalanı'na 5 dakika, sahil yoluna 5 dakika, Pendik Marina ve feribota 10 dakika, Kartal Deniz Otobüsü İskelesi’ne 5 dakika, Tekno Park’a 10 dakika ve Uluslararası Fuar Alanı’na 15 dakika mesafede. 

Hem yatırım hem oturum amaçlı olan İsttanbul Yapı Kartal projesinin sosyal donatıları içerisinde; yüzme havuzları, alışveriş alanları, tenis kortu, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, açık-kapalı otopark alanları ve 7/24 güvenlik hizmeti mevcut. 

Firma Bilgisi: İsttanbul Yapı
Proje Bilgisi: Burj El İstanbul