İstWest'den 'İndirim Çadırı' hizmeti

Basın Ekspres Yolu'nda yer alan İstWest Meydanı, avantajlı fiyatlarla tüketiciyle buluşan 'Marka Çadır Günleri'ne ev sahipliği yapıyor

İstWest'den 'İndirim Çadırı' hizmeti

Basın Ekspres Yolu'nda yer alan İstWest Meydanı, avantajlı fiyatlarla tüketiciyle buluşan 'Marka Çadır Günleri'ne ev sahipliği yapıyor. 31 Ocak 2015'e kadar sürecek olan çadır turnesinde büyük markalar büyük indirim oranlarıyla vitrinlerdeki yerini aldı.

İstWest'te Marka Çadır Günleri
FerYapıBoyner Holding ortaklığı ile Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen İstWest projesi bünyesindeki İstWest Meydan'da 'Marka Çadır Günleri' başladı.Derimod, Barbour, Fabrika, T-Box, Roccobarocco, Dufy, Divarese, Monica Ricci ve İnci gibi pek çok markaya 'Çadır Turnesi' ile ev sahipliği yapan İstWest Meydan, büyük indirim oranlarıyla alışveriş yapmak isteyen misafirlerine aynı zamanda keyifli vakit geçirme imkânı sunuyor.

Kışlık ürünlerin 'En indirimli hali' Marka Çadırı'nda
İndirim çadırında bulunan ünlü markaların kış ürünleri ekonomik fiyatlarla alışveriş tutkunlarının yüzünü güldürüyor. Marka İndirim Çadırı'nda, kışlık ayakkabı, mont, kaban, elbise, etek, bluz, pantolon, gömlek, ceket gibi pek çok markalı ürün yer alıyor.

Proje Bilgisi: Istwest