İstWest'te Dünya Kupası fırsatı

İstWest projesi Dünya Kupası için özel bir etkinlik düzenledi. İstWest sakinleri Pazar günü yapılacak Dünya Kupası finalini birlikte seyredecek ve Temmuz ayına özel fırsatlardan yararlanacak

İstWest'te Dünya Kupası fırsatı

İstWest’i Dünya Kupası final heyecanı sardı. İstWest sakinlerinin keyifli bir Pazar günü geçirmesi için çeşitli etkinliklerin düzenleneceği bu özel gün maç heyecanı ile devam edecek.

4 bin metrekarelik sosyal tesisleri ile dikkat çeken İstWest’in sakinlerine özel olarak düzenlenen etkinlik fasıl eşliğinde barbekü keyfi ile başlayıp Dünya Kupası final heyecanı ile devam edecek. Ayrıca küçük İstWest sakinleri için de etkinlikler düzenlenecek.

İstWest’ten Dünya Kupası’na özel Temmuz fırsatı
İstWest, 70 bin metrekarelik bir alan üzerinde sadece bin konutun yer aldığı ve ferah bir yaşam alanı sunuyor.  Temmuz ayı boyunca arkadaşını projeye getirip daire sahibi olmasını sağlayan İstWestli’nin hem kendisi hem de daire sahibi yaptığı arkadaşı bir yıl boyunca aidat ödemeyecek. 

Şampiyonu bilene sürpriz hediyeler
Dünya Kupası final maçının şampiyonunu tahmin edenler ise yapılacak çekilişle birbirinden farklı hediyelere sahip olacak.

Proje Bilgisi: Istwest