İstwest’te uygun ödeme seçenekleri başladı

FerYapı, İstWest projesinde sınırlı sayıda kalan daireleri için uygun ödeme seçenekleri sunuyor. Yaşamın başladığı İstWest’te peşin alımlarda yüzde 10 indirim, 60 ay sıfır faiz ve 20 yıl vadelendirme seçenekleri bulunuyor

İstwest’te uygun ödeme seçenekleri başladı

29 Mayıs 2014 / Posta Gazetesi

FerYapı ve Boyner Holding girişimi ile Bahçelievler-Basın Ekspres yolu üzerinde yükselen ve İstWest’te ev sahibi olmayı kolaylaştıran ödeme seçenekleri sunulmaya devam ediyor. Yaşamın başladığı İstWest projesinde peşin alımlarda yüzde 10 indirim ya da 60 ay sıfır faiz seçenekleri sunuluyor. Üstelik İstWest’ten ev alacak herkese Beymen Home’dan yüzde 30 indirim fırsatı da sağlanacak.

Stüdyo dairelerle beraber, 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçeneklerinin yer aldığı İstWest projesi 4 bin metrekarelik sosyal tesisleri ile de dikkat çekiyor. İstwest’te kış bahçesi, zen bahçesi, meyve bahçesi, yürüyüş parkurları, evcil hayvan parkı, 3 açık 2 kapalı yüzme havuzu, 3 fitness salonu, mini basketbol sahası, squash salonu, pilates, aerobik ve yoga stüdyoları, masa tenisi salonu, 2 sauna, Türk hamamı ve buhar odaları, 7 gün 24 saat çözüm sunan Back Up Concierge hizmeti ve İstWest Meydan gibi sosyal olanaklar yer alıyor. 

Proje Bilgisi: Istwest