İstWest'te uygun ödeme seçenekleri sunuluyor

FerYapı, İstWest projesinde sınırlı sayıdaki son daireler için uygun ödeme seçenekleri hazırladı

İstWest'te uygun ödeme seçenekleri sunuluyor

28 Mayıs 2014/Emlakwebtv
FerYapı ve Boyner Holding girişimi ile Bahçelievler-Basın Ekspres yolu üzerinde yükselen ve İstWest projesinde kalan son daireler için uygun ödeme seçenekleri hazırlandı. İstWest’te peşin alımlarda yüzde 10 indirim, 60 ay sıfır faiz ve 20 yıl vadelendirme seçenekleri bulunuyor.

Yüzde 60 doluluk oranı
FerYapı ve Boyner Holding girişimi ile Bahçelievler-Basın Ekspres yolu üzerinde yükselen ve İstWest’te ev sahibi olmayı kolaylaştıran ödeme seçenekleri sunulmaya devam ediyor. Yüzde 60 doluluk oranı olan İstWest projesi sosyal olanakları, rahat ulaşım imkanı ve merkezi lokasyonu ile dikkat çekiyor. Okulların kapanması ile birlikte doluluk oranının yüzde 80’e ulaşacağı İstWest’te sınırlı sayıda kalan daireler için yeni ödeme planı oluşturuldu.

Peşin alımlarda %10 indirim ya da 60 ay sıfır faiz seçenekleri ile ev almayı cazip hale getiren FerYapı, 20 yıl vadelendirme seçeneğiyle de sektörde bir ilki gerçekleştirmeye devam ediyor. Üstelik İstWest’ten ev alacak herkese Beymen Home’dan yüzde 30 indirim fırsatı da sağlanacak.

4 bin metrekarelik sosyal tesisleri ile dikkat çeken İstWest; merkezi konumu, prestijli mimarisi, her yaş grubundan çocuklar için dört farklı özel oyun alanları, yetişkinler için geliştirdiği sosyal donatıları, özel peyzaj düzenlemeleriyle doyasıya yeşil alanları, kış bahçesi, zen bahçesi, meyve bahçesi, yürüyüş parkurları, evcil hayvan parkı, 3 açık 2 kapalı yüzme havuzu, 3 fitness salonu, mini basketbol sahası, squash salonu, pilates, aerobik ve yoga stüdyoları, masa tenisi salonu, 2 sauna, Türk hamamı ve buhar odaları, 7 gün 24 saat çözüm sunan Back Up Concierge hizmeti ile dikkat çekiyor.


Proje Bilgisi: Istwest