İstwest’ten ‘zor beğenenlere’ kampanya

İstWest’ in “Zor beğenirim, kolay ödemek isterim” kampanyasında, ödemeler Ocak 2014’te başlarken faizler yüzde 0,53 olarak uygulanıyor. Proje de yaşam ise bu yaz başlıyor

İstwest’ten ‘zor beğenenlere’ kampanya

7 Haziran 2013 / Bülent Yoldaş / Posta Gazetesi
FerYapı – Boyner girişimiyle Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen İstWest, “Zor beğenirim, kolay ödemek isterim” isimli bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında ev İstwest’ten ev almak isteyenlerin peşinatlarını da banka taksitlerini de Ocak 2014’te ödemeye başlayabilecekleri belirtildi. Ayrıca, taksitler 60 ay vade ve 0,53 faiz oranı ile ödenecek.

Bu yaz teslim
4 bin 500 metrekare büyüklüğündeki kapalı sosyal tesis ve bin konutu içinde barındıran İstWest‘in yeni kampanyası ile dileyenlerin bu yaz evlerine taşınabileceği açıklandı. İstWest’te stüdyodan 4+1’e kadar birçok daire tipiyle farklı yaşam alanları sunuluyor. İstwest projesi içinde üstü açık bir mimariye sahip İstwest Alışveriş Meydanı da bulunuyor. 70 ile 3 bin metrekare arasında değişik çözümler sunan İstWest Alışveriş Meydanı’nın bölgenin buşluşma noktası olacağı öngörülüyor. İstwest Alışveriş Meydanı’nda kafeler, restoranlar, mağazalar yer alacak.

 

Proje Bilgisi: Istwest