Istwest Yaza Işın Karaca İle ‘‘Merhaba’’ dedi

Markalı konut projelerindeki fırsatları bulan Evdekifirsat.com portföyüne kattığı Istwest için harika bir organizasyon düzenledi. Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen etkinlikte Istwest’liler Işın Karaca konseri ile yaza ‘‘merhaba’’ dedi

Istwest Yaza Işın Karaca İle ‘‘Merhaba’’ dedi

Markalı konut projelerindeki fırsatları bulan Evdekifirsat.com portföyüne kattığı Istwest için harika bir organizasyon düzenledi. Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen etkinlikte Istwest’liler Işın Karaca konseri ile yaza ‘‘merhaba’’ dedi. Yaklaşık 800 kişinin katıldığı organizasyonda Işın Karaca şarkıları ve sahne şovuyla Istwest’lileri coşturdu.

Portföyüne kattığı yeni markalarla her geçen gün daha da büyüyen Evdekifirsat.com, geçtiğimiz hafta sonu konut sahiplerine ve basına özel bir organizasyon düzenledi. Işın Karaca konseri ve barbekü etkinliği ile keyifli zaman geçiren davetliler konsere büyük ilgi gösterdiler. Şehrin merkezinde en ince ayrıntının düşünülerek hayata geçirilen Istwest’te konser sonrasında satış ofisini ziyaret eden Işın Karaca projeye hayran kaldığını belirtti. Projeye olan beğenisini şu sözlerle özetledi: ‘‘Bugün bu etkinliği düzenleyen, ev fırsatlarını sizler için araştırıp bulan EVDEKİFİRSAT.COM’a, Türkiye’nin Konut Uzmanı EYG’ye ve Istwest’i iyi bir yaşam felsefesiyle tasarlayan FER YAPI ve BOYNER GRUBUNA teşekkürler.’’

İstWest’li olmak için fırsat bu fırsat
Evdekifirsat.com bugüne kadar peşinatsız, hemen teslim, küçük taksitlerle sunduğu ödeme planlarıyla çok sayıda aileyi ev sahibi yaptı. Bugüne kadar Bahçesehi­r Vadi­, Quartz, Teras Evler, Kuleler, Spradon Evler, Halkalı Di­van Resi­dence, Maslak Mashattan‘da sunduğu uygun ödeme koşulları ile ev sahibi olma fırsatlarına, şimd­i de Ataköy sahiline 10 dakika mesafedeki İstwest’i ekledi.

Boyner Holding ve FerYapı’nın iyi yaşam felsefesiyle tasarladığı İstwest, yüksek yaşam standartlarının olduğu, 999 üniteden oluşan, yaşayanlar içinde üstün nitelikli sosyal alanları, özgün mimarisi ve yüksek kalite standartlarıyla yanı başındaki Avm ile konforlu bir yaşam vaat ediyor.

Avantajlı lokasyon
Ataköy Sahile 10 dakika, Atatürk Havaalanı’na 5 dakika mesafedeki konumuyla ve Basın Ekspres yoluna direk bağlantısıyla özel bir lokasyona sahip olan İstwest’te, Evdekifirsat.com sınırlı sayıdaki ev için 15 Haziran’a kadar peşinatsız, hemen teslim, 1+0 evlerde 1.590 TL’den, 1+1 evlerde 2.690 TL’den,2+1 evlerde 4.259 TL’den,3+1 evlerde 4501 TL’den başlayan taksitlerle evinize taşınma imkanı sunuyor.

Proje Bilgisi: Istwest