Isvea Türkiye'de büyüyor

İtalyan tasarım anlayışını Türklerle buluşturan ECE Holding markası ISVEA, Bursa’da ilk satış noktasını açarak Marmara Bölgesi’nde toplam 11 mağaza ile hizmet vermeye başladı

Isvea Türkiye'de büyüyor

ISVEA, Türkiye pazarına girdiği ilk yılda yeni satış noktaları ile hızlı büyümesini sürdürüyor. Firma, Bursa’da ilk satış noktasını açarak Marmara Bölgesi’nde toplam 11 mağaza ile geniş ürün yelpazesini tüketicilerle buluşturuyor.

Bursa’nın merkezinde yer alan 2.000 m2 mağaza, 5.000 m2 kapalı alan ve 5.000 m2 açık alan olmak üzere toplamda 12.000 metrekarelik bir alana sahip olan Biryılmaz Mağazası'ndaki yeni devasa satış noktasında ISVEA, vitrifiye seramik ve banyo dolaplarını sergiliyor.

Isvea Antalya Mağazası

Hedefimiz Türkiye
Yeni satış noktaları ile Türkiye’de hızlı bir şekilde büyümeye devam edeceklerini belirten ISVEA Genel Müdür Yardımcısı Yakup Fırat, "Bursa’da Biryılmaz İnşaat ile ilk satış noktasında hizmet vermeye başladık. Hedefimiz İtalya'da pazar lideri olan markamızın Türkiye'de de en çok tercih edilen ve beğenilen banyo ürünleri markası olması. Bunun için satış noktalarımızın sayısını artırıp, tüketicilerimizle ürünlerimizi tanıştırmak istiyoruz" dedi.

Isvea hakkında
1962 yılında Angelucci ailesi tarafından Roma'ya 200 km uzaklıkta Eusanio Del Sangro yakınlarında kurulan Isvea, Vitrifiye seramik alanında dünyanın önde gelen ülkesi olan İtalya'da, karakteristik bir italyan üreticisi olarak faaliyetlerini yürütmeye devam ediyor. Özellikle Güney İtalya'da yaygın bir marka olan ISVEA, pazarda ilk 10 üretici arasında yer alıyor. 2013 yılında ECE Holding tarafından satın alınarak Türk banyo gereçleri pazarıyla buluşturulan ISVEA; İtalyan tasarım kültürü, kalite ve fonksiyonellik yaklaşımını tüketicilere sunmayı amaçlıyor. ISVEA bambaşka bir banyo deneyimi yaşatmayı ve tüketicileri ile duygusal bağ kurmayı ilke edinen felsefesi ile Türkiye’de de öncelikli tercih edilen banyo markası olmayı hedefliyor.