İtalya markası Isvea artık Türkiye’de

İtalya pazarında vitrifiye seramik ve banyo mobilyaları alanında ilk 10 marka arasında faaliyet gösteren Isvea, artık Türkiye’de

İtalya markası Isvea artık Türkiye’de

27 Şubat 22014 7 emlakwebtv
İtalya pazarında vitrifiye seramik ve banyo mobilyaları alanında ilk 10 marka arasında faaliyet gösteren Isvea, artık Türkiye’de. 2013 yılı başında Ece Holding tarafından marka, tasarım, tüm entelektüel sermaye hakları ve İtalya’daki bayi ağıyla birlikte satın alınan Isvea, üst grup banyo segmentinde 5 yılda % 15 Pazar payı elde etmeyi hedefliyor.

Hedef AB ülkelerine ihraç
Ürün portföyündeki tüm klozetleri aquaplus su tasarrufu özelliğine sahip olan Isvea, çevreye saygıyı tüm tasarım ve teknolojilerinin merkezine oturtan bir marka Isvea İtalyan tasarım zevkini Türkiye pazarıyla buluşturmanın yanında Türkiye’de üretilen banyo ürünlerini AB ülkelerine ihraç etmeyi hedef olarak belirledi.

Isvea, Türkiye’de ilk kez görücüye çıktı
Türkiye tüketicisi ile ilk tanışmasını, 26 Şubat-2 Mart 2014 tarihleri arasında düzenlenen 26. Uluslararası Seramik Banyo Fuarı Unicera'da, 300 m2'lik standındaki ürünleriyle gerçekleştiren Isvea fuarda; tasarım, teknoloji, trend ve tasarruf özellikleri ile Türkiye’de ilk kez görücüye çıktı.

Isvea’nın seramik banyo ürünleri, banyo mobilyaları ve armatürlerinden oluşan ürünleri; İtalya'nın ünlü tasarım ofisleri Nativita Design House, OMC Design Studios ve Meneghello Paolelli Associati ile ünlü tasarımcılar Simone Valsecchi ve Ettore Giordano tarafından tasarlanıyor.

Isvea ürünleri bir çok ödüle layık görüldü
Isvea ürünleri, Avrupa’nın prestijli tasarım yarışmalarından olan A Design Award'da, Sott'Aqua, Diamente, Eleganza, Valente serilerinin yanısıra e-motion asansörlü klozet ile iki altın ve üç gümüş olmak üzere toplam beş tasarım ödülü kazandı.
Genç İtalyan tasarımcı Simone Valsecchi tarafından tasarlanan Diamante serisi banyo ürünleri ve Genesis Design Studio tasarımı e-motion asansörlü klozet, Altın Tasarım Ödülü alırken Nativita Design House tasarımı Sott'Aqua serisi, Simone Valsecchi tasarımı Eleganza ve Valente serileri Gümüş Tasarım Ödülü’ne layık görüldü.