İtalyan Isvea, POPDES listesinde 21. sırada

Özgün tasarımları ile yapı sektörünün lider vitrifiye seramik ve banyo ürünleri markası İtalyan Isvea, POPDES listesinde 21. sırada yer aldı

İtalyan Isvea, POPDES listesinde 21. sırada

Özgün tasarımları ile yapı sektörünün lider vitrifiye seramik ve banyo ürünleri markası İtalyan Isvea POPDES listesinde 21. sırada yer aldı. İtalyan Isvea POPDES listesindeki 1.000 profil arasında birçok uluslararası tasarım ve tasarımcıyı geride bıraktı. 

A'Design Award & Conpetition içindeki bağımsız bir araştırma takımı tarafından hazırlanan POPDES listesi, dünyadaki en popüler tasarım ve tasarımcıların sıralamasından oluşuyor. A Design'a başvurarak, en az bir ödük kazanmış profiller arasından hazırlanan listede toplam 1.000 tasarımcı ve marka yer alıyor. 

Isvea markasının baş tasarımcısı ünlü İtalyan tasarımcı Ettore Giordano; ''Dünyanın en saygın ödüllerinden biri olan A'Design Award'a 13 kez sahip olduk. Ancak ekip olarak amacımız sadece ödül almak için tasarlamak değil, İtalya'nın olağanüstü tasarım kabiliyetini Türk banyo kültürü ile birleştirerek en doğru, en kullanışlı ve uyumlu ürünleri ortaya çıkarmak. İtalyan tasarım anlayışına getirdiğimiz bu inovatif yaklaşım ile birlikte; her zevke hitap eden, her banyoya uyarlanabilen, farklı alanlar için farklı çözümler sunabilen bir marka olmayı başardık'' dedi.