İtalyan ISVEA'dan Hindistan atağı

Hindistan'ın en büyük üreticilerinden CERA ile stratejik işbirliği anlaşması imzalayan İtalyan ISVEA anlaşma çerçevesinde yıl sonuna kadar Hindistan'da 20 mağaza açacak.

İtalyan ISVEA'dan Hindistan atağı

50 yılı aşkın vitrifiye seramik ve banyo ürünleri sektörü tecrübesine sahip İtalyan ISVEA, Hindistan'ın en büyük seramik üreticilerinden CERA ile yaptığı anlaşma kapsamında Hindistan'a açılıyor. 2015 yılının son çeyreğinde İstanbul'da imzalanan stratejik işbirliği anlaşması doğrultusunda İtalyan ISVEA, 2016 sonuna kadar Hindistan'da 20 mağaza açacak.

İtalyan Isvea'dan mağaza atağı
Hindistan'ın Mumbai kentinde gerçekleştirilen CERA-Isvea "münhasır distribütörlük" anlaşması töreninde konuşan CERA Başkanı ve CEO'su Vikram Somany, Hindistan pazarının üst segment açığının Isvea ile kapatmak üzere harekete geçtiklerini söyledi. Isvea'nın üretim gücü ve ürün protföyü ile dikkat çektiğini vurgulayana Somany:

"ISVEA’ya gösterilen ilgi ve talep tahminlerimiz üzerinde oldu. Bu nedenle işbirliğimizi daha uzun vadeye ve özel koşullara taşımaktan çok mutluyuz. Yıl sonuna kadar planlarımızı yaptık ve hedeflerimizi belirledik. Hindistan’ın birçok farklı bölgesinde yıl sonuna kadar 20 mağaza açacağız. Çok başarılı iş sonuçları elde edeceğimize inanıyoruz" ifadelerini kullandı.

Hindistan'a Isvea damgası
İşbirliğinin bu kadar kısa süre içerisinde önemli bir aşama kat ettiğini ve bundan büyük gurur duyduklarını söyleyen ISVEA Başkanı Erdem Çenesiz de Hindistan'ın en büyük seramik üreticisi CERA ile stratejik bir işbirliği anlaşmasına imza attıklarını söyledi. Çenesiz CERA'nın Hindistan'ın en güçlü satış, pazarlama ve dağıtım kanalına sahip firması olduğunu hatırlatarak:

"İş ortağımızın hedefleri de oldukça büyük. Yıl sonuna kadar 20 mağaza daha açacağız. Bu da her ay en az 1 mağazanın açılması anlamına geliyor ki burada olduğumuz 4 günlük süreçte 2 yeni mağazanın açılışını birlikte yaptık. Tüm bunlar heyecan verici gelişmeler" dedi. 

"