İTO, MIPIM 2015'e hazırlanıyor

İstanbul Ticaret Odası, Cannes'ta gerçekleştirilecek olan dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM 2015'e hazırlanıyor

İTO, MIPIM 2015'e hazırlanıyor

İstanbul Ticaret Odası, Cannes'ta gerçekleştirilecek olan dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM 2015'e hazırlanıyor. Fuar'daki yenilikler 7 Kasım'da yapılacak bir toplantı ile İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar tarafından açıklanacak.

Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı
Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM, Fransa Cannes’daki 19 bin 400 metrekarelik fuar alanında, 93 ülkeden 21 binin üzerinde ziyaretçiye ve 4 bin 500 yatırımcıya ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 2015 yılında 10-13 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan fuar, 26’ncı defa dünyanın gayrimenkul öncülerini bir araya getirecek. Bu doğrultuda MIPIM 2015 öncesinde İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı İbrahim Çağlar’ın katılımıyla 7 Kasım 2014 Cuma günü, Conrad Hotel’de bir basın toplantısı gerçekleştirilecek.

İTO Başkanı İbrahim Çağlar

Dev İstanbul maketi
İstanbul Ticaret Odası, MIPIM 2015 fuarı için İstanbul'un yaşayan dev bir kent maketini hazırlatılıyor. İstanbul'un simgeleşmiş tarihi mekanlarının, gayrimenkul ve dev altyapı projelerinin sunulacağı maket, fuarda İstanbul'un uluslararası platformda tanıtımına önemli bir fark katacak. Toplantıda söz konusu maketin üç boyutlu tasarımını içeren animasyon tanıtım filmi ilk kez sunulacak.