İTO'dan Dumankaya'ya vergi takdir beratı

Dumankaya İnşaat, 2014 yılında ödediği yüksek vergi ile İstanbul Ticaret Odası tarafından verilen takdir beyanını almaya hak kazandı

İTO'dan Dumankaya'ya vergi takdir beratı

Dumankaya İnşaat 2014 yılında ödediği yüksek vergi oranıyla İstanbul Ticaret Odası'ndan takdir beratı almaya hak kazandı

Dumankaya İnşaat'tan vergi açıklaması
Dumankaya İnşaat 2014 yılının bütününde yaptığı vergi ödemeleriyle İstanbul Ticaret Odası'nın  Kurumlar Vergisi ödeyen kuruluşları arasından sıyrıldı ve altın plapet ile ödüllendirilmeye hak kazandı. 2014 yılı vergi rakamlarının değerlendirme sürecinin tamamlanması ile birlikte verilen ödül hakkında bir açıklama yapan Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, firma olarak faaliyet gösterdikleri alanlarda ilişki halinde oldukları her paydaş ile değer üretmeye devam ettikleri bilgisini verdi. Dumankaya'nın sermayesini artırmaya büyük önem verdiklerini de vurgulayan Dumankaya:

"Yarım asrı aşan bu kurumun her bir çalışanı olarak bu çaba için çok büyük bir emek sarf ediyoruz. Bu çalışmalarımızın sonucunu almak ve paydaşlarımız tarafından takdir görmek bizin en büyük kıvançlarımızdan bir tanesi.” şeklinde konuştu.

Yalnızca konut üretmiyoruz
Uğur Dumankaya açıklamasında, yaptıkları işin yalnızca konut üretmek olmadığın ve dokundukları her alanda yarattıkları değerin iz bırakması için çabaladıklarını da belirterek:

"Ortaya koyduğumuz projelerimiz ile İstanbul’un kent dokusuna, hizmetlerimiz ile insanlarının yaşamlarına ve tabii ki sorumlu ve vatandaşlık görevlerini bilen bir tüzel vatandaş olarak bu ülkenin kurumlarına değer kattığımıza inanıyoruz. Şeffaflık bizim için önemli bir ilke. Dumankaya olarak, kazandığımız maddi ve manevi tüm değeri paylaşıyor; bu toprakların, insanımızın, ülkemizin refahı için çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat