iTower Bomonti’de yaşam başladı

FerYapı ve Sinpaş GYO işbirliğiyle iş dünyasını ve yatırımcıları Türkiye’nin ilk küçük metrekareli nitelikli ofis konseptiyle tanıştıran iTower Bomonti’de yaşam başladı

iTower Bomonti’de yaşam başladı

26 Kasım 2013 / emlakwebtv
Küçük metrekareli, nitelikli ofis anlayışıyla iş hayatına yeni bir soluk getiren iTower’da, işini geleceğe taşımak isteyen vizyoner, akılcı, prestijli iş sahipleri ve yatırımcılar için 60 metrekareden 800 metrekareye varan ofisler bulunuyor. İş dünyasının nabzının attığı Mecidiyeköy, Şişli, Taksim, Levent gibi lokasyonlarda pek çok konfordan uzak, iş hanlarına ve apartmanlara sıkışmak zorunda kalan işyeri sahipleri artık ofislerini iTower’a taşıyarak, holding konforunu yaşamaya başladılar.

iTower, konum olarak dikkat da çekiyor
E5 Karayolu’ndan görülebilen iTower, Beşiktaş’ı TEM Otoyolu’na bağlayan iki tünelin tam ortasında ve Bomonti Tüneli’nin tam çıkışında yer alıyor. İstanbul’un en önemli iş, alışveriş ve eğlence merkezlerine yakınlığının yanı sıra Nişantaşı, Mecidiyeköy ve Taksim’e de sadece 5 dakika mesafede. iTower’da ayrıca çalışanlar için toplu ulaşım noktalarına servis hizmeti de bulunuyor.

iTower Bomonti’den akıllı ve ekonomik çözümler
iTower, farkını daha giriş kapısında hissettiriyor. İş yeri sakinleri ve konuklar, valet parking, karşılama ve yönlendirme hizmetleriyle konforu, iTower’a adım attıkları anda yaşamaya başlıyor. En son teknolojik donanıma sahip toplantı odaları, VIP Lounge’ları ve özel catering hizmeti sunan yemek salonları bulunan proje kat bahçeleri, fitness ve hobi odalarıyla da çalışanlara keyifli bir mola imkanı sunuyor. İlk kez iTower’da uygulanan Back-Up Concierge hizmeti, pek çok alanda 24 saat ücretsiz servis vererek, ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını sonuna kadar açıyor. iTower sakinleri ister çiçek gönderebiliyor ister acil bir evrakı elden ulaştırabiliyor, hatta misafirlerini havalimanından özel araçla aldırabiliyor.

iTower Bomonti akıllı ve ekonomik çözümler sunan harcadığın kadar öde sistemiyle yönetim giderlerini de en aza indiriyor. İş yaşamını ezber bozan yeniliklerle tanıştıran iTower’da hem ofis satın alanlar hem de kiralayanlar işe kazanarak başlıyor.

iTower Bomonti hakkında detaylı bilgi için: www.itowerbomonti.com

Proje Bilgisi: Itower Bomonti