iTower’da yaşam başladı

FerYapı ve Sinpaş GYO ortaklığıyla hayat verilen ofis projesi iTower Bomonti’de kiralamala devam ediyor

iTower’da yaşam başladı

28.11.2013 / Posta Gazetesi

Şişli Bomonti’de yükselen iTower ofis projesinde yaşam başlarken, kiralamalar da tüm hızıyla sürüyor. 60 metrekareden 800 metrekareye varan ofisleriyle dikkat çeken iTower, E5 Karayolu’ndan görülebiliyor. Beşiktaş’ı TEM Otoyolu’na bağlayan iki tünelin tam ortasında ve Bomonti Tüneli’nin tam çıkışında yer alan proje, İstanbul’un önemli iş, alışveriş ve eğlence merkezlerine yakın bir konumda yer alıyor. iTower, Nişantaşı, Mecidiyeköy ve Taksim’e 5 dakika mesafede bulunuyor.

iTower Bomonti’de iş yeri sakinleri ve konuklar; valet parking, karşılama ve yönlendirme hizmetlerinden yararlanabiliyor. Projede teknolojik donanıma sahip toplantı odaları, VIP Lounge’ları ve özel catering hizmeti sunan yemek salonları bulunan proje kat bahçeleri, fitness ve hobi odalarıyla da çalışanlara hizmet sunuluyor.  

Harcadığın kadar öde

İlk kez iTower’da uygulanan Back-Up Concierge hizmeti ise, pek çok alanda 24 saat ücretsiz servis veriyor.  iTower sakinleri ister çiçek gönderebiliyor ister acil bir evrakı elden ulaştırabiliyor, misafirlerini havalimanından özel araçla aldırabiliyor.

iTower Bomonti ekonomik çözümler sunan harcadığın kadar öde sistemiyle yönetim giderlerini de en aza indiriyor.