İttifak Holding'den Atiker Konyaspor'a sponsorluk desteği

İttifak Holding ile Atiker Konyaspor arasında forma sponsorluk anlaşması imzalandı. Anlaşma ile İttifak Holding markalarından Adese formanın sırt, Zermeram ise şort kısmında yer bulacak.

İttifak Holding'den Atiker Konyaspor'a sponsorluk desteği

İttifak Holding ile Atiker Konyaspor arasında forma sponsorluk anlaşması imzalandı. Anlaşma ile birlikte İttifak Holding'in markalarından Zermeram şort kısmında, Adese ise sırt kısmında kendine yer bulacak. 

Atiker Konyaspor-İttifak Holding anlaşması imzalandı
Yeşil-Beyazlı kulüp ile yeni sezon için yapılan imza töreni, 18 Ağustos 2016 Perşembe günü, Konya Büyükşehir Arena’da gerçekleştirildi. Konya futbol camiasını bir araya getiren imza törenine, Atiker Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO’su Tahir Atila, Atiker Konyaspor Genel Müdürü Muhammed Ak, Adese Genel Müdürü Murad Yavuz Gök, Seha Yapı Genel Müdürü İskender Uslu ve çok sayıda basın mensubu katıldı.  

İttifak Holding'den Atiker Konyaspor'a sponsorluk desteği

Konyaspor’a Destek Vermekten Memnuniyet Duyuyoruz
İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO’su Tahir Atila, Atiker Konyaspor’un geçtiğimiz iki sezonda olduğu gibi yeni sezonda da destekçisi olmaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti. Atila yaptığı açıklamada; “Kulübümüz geçtiğimiz sezon Süper Lig’de önemli işlere imza attı. Geçtiğimiz sezon ligi üçüncü sırada tamamlama başarısı göstererek UEFA Avrupa Ligi’nde ülkemizi temsil etmeye hak kazandı. Hem bir Konyaspor taraftarı hem de kulübümüzün destekçisi olarak bu başarıdan ötürü büyük mutluluk duyduğumuzu ifade etmek istiyorum."dedi.

Firma Bilgisi: ittifak holding