İttifak İnşaat'ta yaşam başladı

İttifak İnşaat’ın, Beylikdüzü’nde hayata geçirdiği Sağlıkkent’te yaşam başladı. Projede kalan 145 daire sahiplerini bekliyor

İttifak İnşaat'ta yaşam başladı

İttifak İnşaat’ın, Beylikdüzü’nde hayata geçirdiği Sağlıkkent’te yaşam başladı. Yeni ev sahibi olmak ve yatırım yapmak isteyenler için uygun fırsatlar sunan projede kalan 145 daire alıcılarını bekliyor.

Fiyatlar ve daire tipleri
21.000 metrekare alan üzerine kurulu Sağlıkkent projesi; 10 blok, 577 daireden oluşuyor. Projede 2+1 daireler 79 ve 98 m², 3+1 daireler ise 118 m² seçenekleriyle ve hemen teslim imkanıyla satışa sunuluyor. 2+1 daireler 79 m² 180,000 ve 98 m² 220,000 TL'den başlayan fiyatlarla, 3+1 daireler 118 m² 240,000 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Uygun ödeme koşulları
Konut sahiplerine tapu teslimiyle hemen taşınma fırsatı ve güvenli bir yaşam sunan İttifak İnşaat Sağlıkkent Projesi; %75 banka kredisi ya da 48 aya varan faizsiz taksit kullanımıyla uygun koşullarda ev sahibi yapmaya devam ediyor. Sosyal imkanların oldukça geniş tutulduğu proje, doğal peyzaj alanlarıyla birleşen mimarisiyle estetik yönünü vurgularken, m2 fiyatları emsal projelere göre çok daha uygun satışa sunuluyor.

İttifak İnşaat’ın çevreye önem veren bir bakış açısının yansıması olan Sağlıkkent projesi, inşaat alanının %76’sının yeşil alan olmasıyla konutlarda sağlık devrini başlatıyor.

Ulaşım kolaylığı
Lokasyon olarak İstanbul’un ulaşıma en uygun noktasında yer alan Sağlıkkent projesinde, siteden metrobüs durağına ücretsiz ring seferler yapılıyor. Proje, Beylikdüzü E-5’e yürüme mesafesinde, yapımına yakın zamanda başlanacak olan Bakırköy Beylikdüzü metro hattına da 2 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Metrobüs güzergahına da yakın konumda yer alan proje, Avrupa’nın en büyük otomotiv alışveriş merkezi olan Autopia’ya ve TEM bağlantı yoluna komşu olmasıyla da her yere kolayca ulaşım sağlıyor. Firma, inşaat sektöründe inovatif bakış açısını sergileyen yeni projeleriyle yer almayı sürdüreceğinin sinyallerini veriyor.

Firma Bilgisi: Ittifak Inşaat