İttifak İnşaat'tan Sağlıkkent projesi

Daha önce Güven Evler, Akkom Ofice Park, Realistanbul ve Realistanbul Exclusive gibi projelere imza atan İttifak İnşaat, yeni projesi Sağlıkkent'i Beylikdüzü'nde hayata geçirmeye hazırlanıyor

İttifak İnşaat'tan Sağlıkkent projesi

13 Mayıs 2014/Emlakwebtv
Pek çok konut ve ofis projesini hayata geçiren İttifak İnşaat, şimdi de İstanbul Beylikdüzü'nde Sağlıkkent inşa edecek. 21 bin metrekare alan üzerine kurulacak Sağlıkkent projesi; 10 blok, 577 daireden oluşuyor. Projede 2+1 daireler 79 ve 98 metrekare, 3+1 daireler ise 118 metrekare seçenekleriyle satışa sunuluyor.

2+1 daireler 79 metrekare 166,000 ve 98 metrekare 210,000 TL'den başlayan fiyatlarla, 3+1 daireler 118 metrekare 220,000 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Tıp dünyasından birçok sakine sahip olan proje, yeşilliklerle dolu bir alanda sağlığını korumak ve yaşam standartlarını yükseltmek isteyenler için yenilikçi çözümler sunuyor. 

Yüksek yaşam standardı sunan ulaşılabilir konutlar
İttifak İnşaat’ın çevreye önem veren bir bakış açısının yansıması olan Sağlıkkent projesinde toplam proje alanının yüzde 76’sı ''yeşil alan'' olrak tasarlandı. Sosyal imkanların da oldukça geniş tutulduğu proje, doğal peyzaj alanlarıyla birleşen mimarisiyle estetik yönünü vurgularken, m2 fiyatları emsal projelere göre çok daha uygun satışa sunuluyor. Proje aynı zamanda hemen taşınma fırsatı da sunuyor.

Bakırköy-Beylikdüzü metrosuna 2 dakikalık mesafe
Lokasyon olarak İstanbul’un ulaşıma en uygun noktasında yer alan Sağlıkkent projesinde, siteden metrobüs durağına ücretsiz ring seferler yapılıyor. Proje, Beylikdüzü E-5’e yürüme mesafesinde, yapımına yakın zamanda başlanacak olan Bakırköy Beylikdüzü metro hattına da 2 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Metrobüs güzergahına da yakın konumda yer alan proje, Avrupa’nın en büyük otomotiv alışveriş merkezi olan Autopia’ya ve TEM bağlantı yoluna komşu olmasıyla da her yere kolayca ulaşım sağlıyor. Firma, inşaat sektöründe inovatif bakış açısını sergileyen yeni projeleriyle yer almayı sürdüreceğinin sinyallerini veriyor.

35 yıldır inşaat sektöründe bulunan ve şu an İstanbul’da faaliyet gösteren İttifak İnşaat, markalı konut projeleri öncesindeki 30 yıllık deneyimiyle sektörde yer almaktadır. “Tüm güzellikler insan için” anlayışıyla çalışmalarını sürdüren firma, yurt içi ve yurt dışında çeşitli projelere imza atmıştır.  

Kurulduğu günden bu yana binlerce ihtiyaç sahibini evlerine kavuşturan İttifak İnşaat, on binlerce kişiye sağlamış olduğu iş imkanıyla da ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. KİPTAŞ ve TOKİ ortaklığı ile hayata geçen konutların yanı sıra,  günümüzde İttifak İnşaat adıyla ve grup şirketleriyle konut projelerine devam etmektedir. İttifak İnşaat; Çorlu Doğa Evleri, Güven Evler, Akkom Office Park, Realistanbul, Realistanbul Exclusive projelerini tamamlamıştır.

"İttifak İnşaat'tan Sağlıkkent projesi" Başlıklı Haberin Galerisi

İttifak İnşaat'tan Sağlıkkent projesi

İttifak İnşaat'tan Sağlıkkent projesi

İttifak İnşaat'tan Sağlıkkent projesi

İttifak İnşaat'tan Sağlıkkent projesi

Firma Bilgisi: Ittifak Inşaat
Proje Bilgisi: Sağlıkkent