İzmir Bornova Folkart Life!

250 milyon TL yatırımla inşa edilen İzmir Bornova Folkart Life’ta daire fiyatları 189 bin TL’den başlıyor

İzmir Bornova Folkart Life!

Folkart Yapı tarafından Ege’nin incisi İzmir’de hayata geçirilen Folkart Life Bornova, görücüye çıktı ve resmi satışları başladı. 250 milyon TL yatırımla hayat bulan projede teslimlerin 24 ay sonra başlaması bekleniyor.

Balkonlu ve balkonsuz olmak üzere 1+0’dan 4+1’e kadar farklı daire tipi seçenekleri sunulan İzmir Bornova Folkart Life’ta dairelerin büyüklüğü 38 metrekare ila 255 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Toplam proje alanı 25 bin metrekare olan İzmir Bornova Folkart Life’ın 18 bin metrekarelik kısmı peyzaj alanından oluşuyor. 830 adet daire ve ticari birimlerden meydana gelen projede meyve ağaçlarının olmasına önem veriliyor. 

Lansman dönemine özel fiyatlarla satışları yapılan İzmir Bornova Folkart Life’ta daireler 189 bin TL’den satışa sunuluyor. Ege Bölgesi’nin yeni yaşam alanından daire sahibi olmak isteyenlere farklı ödeme planları sunuluyor.

Adnan Menderes Havalimanı, İzmir Çevreyolu ve İzmir Metro’suna yakın mesafede olan İzmir Bornova Folkart Life’ta yüzme havuzu, spor salonları, SPA merkezi, kapalı otoparkı, rezidans hizmetleri, kütüphane, toplantı odaları, kafeler ve çarşı alanı bulunuyor.